Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Глаголєва Анастасія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Глаголєва Анастасія Юріївна

Практикуючий лікар-хірург спеціалізується в області судинної, колопроктологічної, малоінвазивної та загальної хірургії. Володіє малоінвазійними техніками в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок. Виконує лапароскопічні операції на органах черевної порожнини, заочеревинного простору і малого тазу, на щитовидній залозі.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Ольга 31 Липень 2022
Вячеслав 15 Лютий 2022
Анатолий 10 Липень 2021
Кращого лікаря за свої тридцять шість років не зустрічав.
Наталия 21 Жовтень 2020
Илона 25 Вересень 2020
Очень признательна оператору Татьяне, которая записала меня 25.09.2020 к Глаголевой А. Ю. Я обратилась с чувством рези в животе, которое длилось вторые сутки, но никаких других признаков больше не было. Анастасия Юрьевна выслушала, провела обследование, направила на анализы и КТ, после чего поставила правильный диагноз и назначила лечение. Я вовремя пришла к врачу, что помогло избежать оперативного вмешательства. Спасибо, Вам, большое. Илона Федотова.