Сторінка 6: Флебологи в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Кара Олеся Федорівна на Doc.ua
Олеся Федорівна є фахівцем в області судинної хірургії, лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок. Має успішний досвід лікування пацієнтів із захворюваннями вен нижніх кінцівок. Проводить ультразвукове дуплексне сканування судин. Здійснює всі види малоінвазивних методик оперативного лікування варикозу
Про Хелс клінік
пр-т Перемоги, 119/121на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Голосіївськийм. Теремки
R+ Medical Network на ул. Коновальца
вул. Євгена Коновальця, 34-Ана карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Флеболог, Хірург, Проктолог, Судинний хірург Гречка Тетяна Григорівна на Doc.ua
Флеболог, проктолог вищої категорії, займається терапією патологічних процесів в судинах нижніх кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність, варикоз, тромбофлебіт, тромбоз і т.д.
Амеда на Оболоні
Амеда на Печерську
вул. Цитадельна, 7на карті
Печерськийм. Арсенальна
Лікар Судинний хірург, Флеболог Герасимова Еліна Володимирівна на Doc.ua
Судинний хірург, флеболог. Виконує хірургічне лікування варикозної хвороби, гострого тромбофлебіту, постромботичної хвороби на всіх стадіях. Проводить ЕВЛК, мініфлебектомію, венектомію, кросектомію, безопераційні методики лікування (всі види склеротерапії - мікро-, луна, катетерна, стовбурна). Здійснює консервативне лікування артеріальної і венозної патології, лімфопресотерапію, міостимуляцию, індивідуальний підбір компресійного трикотажу
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Флеболог, Мамолог Тисячка Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар здійснює прийом дорослих і дітей з 3 років. Виконує оперативні втручання на органах черевної порожнини, операції при пахових, пупкових і вентральних грижах, лікування опіків. Крім того, лікар проводить УЗД органів черевної порожнини, щитовидної, передміхурової і молочної залоз, нирок, сечового міхура судин нижніх кінцівок
Лікар Флеболог, Судинний хірург Кузьменко Олег Володимирович на Doc.ua
Кузьменко Олег Володимирович
Судинний хірург, флеболог, ангіохірург, має вищу лікарську категорію, область професійних інтересів - лікування варикозної хвороби мініінвазівними методами, хірургія варикозно розширених вен
ТОВ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АНГІОС»
УЗД (доплер) вен н/к + консультація = 800 грн
пр-т Голосіївський, 27, офіс 112, 112Ана карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Хірург, Флеболог, УЗД-фахівець, Проктолог, Судинний хірург Гнідко Сергій Леонідович на Doc.ua
Сергій Леонідович — прогресивний фахівець в загальній хірургії, фахівець з малоінвазивної та лапароскопічної хірургії. Виконує широкий спектр хірургічних втручань, використовує в своїй практиці радіохвильовий скальпель, лазер, проводить УЗД. Практичний професійний досвід лікаря включає роботу в відділеннях лапароскопічної, гнійно-септичної хірургії, проктології, урології а також роботу в операційному блоці. Доктор розвивається в напрямку організації та управління охороною здоров'я
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Унінець Ганна Миколаївна на Doc.ua
Анна Миколаївна - флеболог, судинний хірург. Спеціалізується на лікуванні варикозного розширення вен, тромбофлебіту, атеросклерозу судин ніг і хронічної венозної недостатності. Володіє консервативними і малоінвазивними методами терапії в сучасній флебології
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Чернієнко Юрій Леонідович на Doc.ua
Юрій Леонідович має колосальний досвід роботи в загальній хірургії, кріохірургії, лазерній хірургії, пластичній хірургії, проктології і флебології. Виконує широкий спектр маніпуляцій проктологічного профілю, пластичні операції, лазерне і хірургічне лікування атером і ліпом
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Кавецький Олександр Михайлович на Doc.ua
Лікар вищої категорії Кавецький Олександр Михайлович має досвід роботи за напрямом «хірургія», «судинна хірургія», постійно бере участь міжнародних форумах, з'їздах судинних хірургів України та світу. Має навички роботи в хірургічному стаціонарі та медичних колективах на посаді організатора охорони здоров'я.