Лікар Судинний хірург, Флеболог Герасимова Еліна Володимирівна на Doc.ua

Герасимова Еліна Володимирівна

Лікар вищої категорії
18 років досвіду
Дорослі
Судинний хірург, флеболог. Виконує хірургічне лікування варикозної хвороби, гострого тромбофлебіту, постромботичної хвороби на всіх стадіях. Проводить ЕВЛК, мініфлебектомію, венектомію, кросектомію, безопераційні методики лікування (всі види склеротерапії - мікро-, луна, катетерна, стовбурна). Здійснює консервативне лікування артеріальної і венозної патології, лімфопресотерапію, міостимуляцию, індивідуальний підбір компресійного трикотажу
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
ул. Семьи Идзиковских, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Сіті Клініка («МЕД-ГРУП»)
ул. Анны Ахматовой, 46ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 02 Грудень Пт 03 Грудень Сб 04 Грудень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Автор і співавтор понад 60 наукових робіт, опублікованих в українських та міжнародних спеціалізованих виданнях.
  • Виступала в якості консультанта в прямому ефірі «Європа Плюс».
  • Проводить лекції для лікарів суміжних спеціальностей та провізорів.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, Київ (2003)
  • Інтернатура на кафедрі хірургії НМУ ім. О. О. Богомольця (2005)
  • Спеціалізація по темі: «Хірургія серця і магістральних судин» (2006)

Курси

• Привласнена друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Судинна хірургія» (2009)
  • Привласнена перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Судинна хірургія» (2014 року)
  • Вища категорія за спеціальністю «Судинна хірургія» (2019)
  • Неодноразово проходила курси за кордоном:
    • Німеччина (Байройт - клініка Шінгале, Франкфурт-на-Майне- клініка Вараді)
    • Латвія (Ріг а- клініка Маурінша, Health Center 4)
    • Росія (Москва - НМХЦ ім. М. І. Пирогова)
    • Туреччина Стамбул)

• Член Прибалтійського суспільства флебологів
  • Член Асоціації судинних хірургів і ангіологів РФ
  • Член Асоціації флебологів Росії

Виконувані процедури

• Консервативне і хірургічне лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок всіх форм, стадій і ускладнень, а також хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок
  • Індивідуальний підбір методів консервативної терапії при захворюваннях судин
  • Всі види хірургічних втручань при варикозній хворобі і постромботичній хворобі:
  • Ендовенозна лазерна абляція
    • пінної склеротерапії;
    • катетерної склеротерапії;
    • мікросклеротерапії;
    • кріосклеротерапії.
  • ClaCs (кріолазер і кріосклеротерапія)
  • Реконструктивні операції на артеріях
  • Лімфопресотерапія
  • Дуплекснеангіосканування артерій і вен
  • Індивідуальний підбір компресійного трикотажу

Перевірені відгуки про лікаря

151 Відгуки
Антоніна 25 Листопад 2021
Я вийшла дуже здивована! Мені написали все, що я занадто багато їм і занадто товста, тільки нічого не розповіли по тому питанню, на яке я хотіла отримати відповідь. Сказали, що в мене все добре і що я все вигадую. Написали у моєму заключені, що я не хворіла на гепатит, хоча про це ніхто не питав. Написала тиск та пульс, який не вимірювала. Вказала, що я не була на лікарняному, хоча я тільки в листопаді хворіла на ковід. Я сиділа, а вона писала! Потім подивилася на ногу і сказала, що все добре. А вона мені пече! Більше до клініки я не піду!
Татьяна 19 Листопад 2021
Доктор компетентный, внимательный. Все четко расписала, рассказала. Дала советы и рекомендации. Надо двигаться к здоровью.
Нина 20 Жовтень 2021
Элина Владимировна очень компетентный, внимательный врач. я осталась довольна визитом к ней.
Зоя 20 Вересень 2021
Мені дуже сподобався лікар. Дуже доступно та зрозуміло все розказала. Я дуже задоволена її роботою.
Ольга 29 Червень 2021
Мені сподобався лікар. Кваліфікований спеціаліст, відповіла на всі мої запитання, все детально роз'яснила, пояснила, запитань не залишилось

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ