Сторінка 10: Флебологи в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Гордієнко Богдан Олександрович на Doc.ua
Лікар хірург, працює за такими напрямками, як проктологія і флебологія, проводить лікування геморою, аноректального свища, поліпів анального каналу, тріщин заднього проходу та ін.
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург Павличенко Лілія Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, проводить традиційні операції щодо вдосконалення форми обличчя, грудей, живота, нехірургічне омолодження обличчя і тіла, лікування варикозного розширення вен.
Лікар Судинний хірург, Хірург, Флеболог, Проктолог Глаголєва Анастасія Юріївна на Doc.ua
Практикуючий лікар-хірург спеціалізується в області судинної, колопроктологічної, малоінвазивної та загальної хірургії. Володіє малоінвазійними техніками в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок. Виконує лапароскопічні операції на органах черевної порожнини, заочеревинного простору і малого тазу, на щитовидній залозі.
4.7
Лікар Онколог, Хірург, Флеболог, Проктолог, Мамолог, Судинний хірург Єфімов Максим Сергійович на Doc.ua
Доктор Єфімов М.С. має значний досвід клінічної практики в якості лікаря-хірурга і онкохірурга, виконує широкий спектр оперативних втручань в області амбулаторної та гнійної хірургії, проводить обробку ран, видалення новоутворень та ін.
4.5
Лікар Проктолог, Хірург, Флеболог, Судинний хірург Михайлов Данило Борисович на Doc.ua
Данило Борисович здійснює консультативний прийом пацієнтів з проктологічних захворюваннями. Володіє сучасними методами діагностики і лікування профільних пацієнтів. Проводить весь спектр оперативних втручань в проктології. В роботі застосовує дезартерізацію і лазерне видалення гемороїдальних вузлів, геморроідопексію, лазерне видалення анальних тріщин тощо.
Лікар Судинний хірург, Флеболог Музь Микола Іванович на Doc.ua
Музь Микола Іванович
Лікар-судинний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, дійсний член Української академії наук. Досвід участі в клінічних дослідженнях більше 16 років.
Лікар Хірург, Проктолог, Флеболог, Уролог, Мамолог, УЗД-фахівець Осиченко  Олег  Миколайович на Doc.ua
Олег Миколайович - висококваліфікований лікар-уролог, хірург, проктолог, маммолог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням урологічних та хірургічних захворювань. Проводить ультразвукову діагностику всіх органів та систем. Здійснює виїзні консультації вдома. Лікар спеціалізується в галузі судинної, малоінвазивної та загальної хірургії. Має малоінвазійні техніки в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок. Проводить операції при доброякісних захворюваннях молочної (грудної) залози – мастити, фіброаденоми, гінекомастія, діагностику та хірургічне лікування гриж передньої черевної стінки (пупкова, білої лінії живота), пахових, стегнових, дріжджової лінії, бічних гриж живота.
Лікар Судинний хірург, Флеболог, УЗД-фахівець Горбовець Владислав Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на судинній хірургії і флебології. Автор і співавтор 2 монографій і методичних вказівок, 25 наукових праць у фахових журналах, 2 патентів України на винахід і 6 патентів України на корисну модель. Веде прийом для дітей з 14 років
Лікар Хірург, Мамолог, Проктолог, УЗД-фахівець, Флеболог Гнедко Сергій Леонідович на Doc.ua
Ліко-Мед
вул. Миколи Ушакова, 1гна карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Козубович Руслан Миколайович на Doc.ua
Козубович Руслан Миколайович
У своїй практиці використовує всі види хірургічних втручань: лапароскопічна хірургія, мініфлебектомія, склеротерапія, лазерна хірургія, проктологія, ургентна хірургія.