Лікар Пластичний хірург, Проктолог, УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Дембицький Андрій Русланович на Doc.ua

Відгуки про Дембицький Андрій Русланович

Лікар другої категорії
До компетенції лікаря входить: варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, грижі пахові, пупкові, стегнові, білої лінії живота і післяопераційні вентральні, геморой, парапроктит, тріщини прямої кишки, періанальні кондиломи, епітеліальна копчиковая кіста (ходи), жовчокам'яна хвороба, карбункул, фурункул, абсцес, флегмона, гематома, врослий ніготь, бородавки, папіломи, кератоми

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Інна 20 Квітень 2024
Катерина 05 Квітень 2024
Лікар професіонал, враження дуже хороші, задоволена лікарем. Попередні лікарі, до яких я зверталася, не були настільки професійні, лікар надав гарну консультацію
Світлана 29 Березень 2024
Сподобався візит. І сам спеціаліст теж дуже сподобався.
Сергей 26 Березень 2024
Хороший, адекватный врач, очень внимательный, прием прошел отлично
Неля 23 Березень 2024
Добре пройшов візит.Було все прекрасно. Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст.
Раїса 02 Грудень 2023
Повністю усім задоволена. Дякую.
Шевчук Сергій Миколайович 27 Жовтень 2023
Дуже дякую лікарю Дембіцькому Андрію Руслановичу за професійний підхід до мого випадку. Мені його порекомендували знайомі, які дуже задоволені результатом операції. Після УЗД огляду судин, було запропоновано декілька варіантів вирішення проблеми (в мене не критична ситуація). В інших клініках куди я звертався, відповідь одна, хірургічне втручання. Життєвий тонус впав. Андрій Русланович, не "розводить" на операції, якщо є альтернатива. Поки що виконуємо рекомендації, а якщо операція, то тільки в Андрія Руслановича.
Візит у клініку
Алексей 24 Жовтень 2023
Звертався до Андрія Руслановича з приводу судин на ногах, дуже професійно розповів як з цим боротися, одразу видно що лікар живе своєю справою. Рекомендую.
Сергій 23 Жовтень 2023
Дуже дякую Дембицькому Андрію Руслановичу за його професійний підхід до мого випадку. Мені його рекомендували знайомі, які дуже задоволені результатом операції. Після УЗД огляду судин, було запропоновано декілька варантів вирішення проблеми (в мене не критична ситуація). В інших клініках куди я звертався, відповідь одна - хірургічне втручання. Життєвий тонус впав. Андрій Русланович, не "розводить" на операції, якщо є альтернатива, а якщо операція, то тільки в Андрія Руслановича.
Наталья 30 Листопад 2021