Врач Пластический хирург, Проктолог, УЗИ-специалист, Флеболог, Хирург, Сосудистый хирург Дембицкий Андрей Русланович на Doc.ua
В компетенцию врача входит: варикозная болезнь вен нижних конечностей, грыжи паховые, пупочные, бедренные, белой линии живота и послеоперационные вентральные, геморрой, парапроктит, трещины прямой кишки, перианальные кондиломы, эпителиальная копчиковая киста (ходы), желчекаменная болезнь, карбункул, фурункул, абсцесс, флегмона, гематома, вросший ноготь, бородавки, папилломы, кератомы

Проверенные отзывы о враче 11 отзывов

Інна 20 Апрель 2024
Катерина 05 Апрель 2024
Лікар професіонал, враження дуже хороші, задоволена лікарем. Попередні лікарі, до яких я зверталася, не були настільки професійні, лікар надав гарну консультацію
Світлана 29 Март 2024
Сподобався візит. І сам спеціаліст теж дуже сподобався.
Сергей 26 Март 2024
Хороший, адекватный врач, очень внимательный, прием прошел отлично
Неля 23 Март 2024
Добре пройшов візит.Було все прекрасно. Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст.
Раїса 02 Декабрь 2023
Повністю усім задоволена. Дякую.
Шевчук Сергій Миколайович 27 Октябрь 2023
Дуже дякую лікарю Дембіцькому Андрію Руслановичу за професійний підхід до мого випадку. Мені його порекомендували знайомі, які дуже задоволені результатом операції. Після УЗД огляду судин, було запропоновано декілька варіантів вирішення проблеми (в мене не критична ситуація). В інших клініках куди я звертався, відповідь одна, хірургічне втручання. Життєвий тонус впав. Андрій Русланович, не "розводить" на операції, якщо є альтернатива. Поки що виконуємо рекомендації, а якщо операція, то тільки в Андрія Руслановича.
Визит в клинику
Алексей 24 Октябрь 2023
Звертався до Андрія Руслановича з приводу судин на ногах, дуже професійно розповів як з цим боротися, одразу видно що лікар живе своєю справою. Рекомендую.
Сергій 23 Октябрь 2023
Дуже дякую Дембицькому Андрію Руслановичу за його професійний підхід до мого випадку. Мені його рекомендували знайомі, які дуже задоволені результатом операції. Після УЗД огляду судин, було запропоновано декілька варантів вирішення проблеми (в мене не критична ситуація). В інших клініках куди я звертався, відповідь одна - хірургічне втручання. Життєвий тонус впав. Андрій Русланович, не "розводить" на операції, якщо є альтернатива, а якщо операція, то тільки в Андрія Руслановича.
Наталья 30 Ноябрь 2021