Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Скринник Олексій Анатолійович на Doc.ua

Відгуки про Скринник Олексій Анатолійович

Лікар другої категорії
Олексій Анатолійович займається профілактикою та лікуванням гострих та хронічних венозних захворювань: варикозного розширення вен, тромбофлебітів, флеботромбозів, неестетичної судинної сіточки, хронічних набряків та інших флебопатій. Артеріальних захворювань: облітеруючий атеросклероз, хронічна артеріальна недостатність кровообігу нижніх кінцівок Виконує як класичні хірургічні втручання при варикозному розширенні вен, так і сучасні - ендовенозну лазерну коагуляцію (ЕВЛК), мініфлебектомію, пінну ехо- склеротерапію. Володіє різними модифікаціями склеротерапії. Лікар проводить ультразвукову діагностику захворювань венозної та артеріальної системи ніг, молочних залоз, щитовидної залози, лімфатичних вузлів, м’яких тканин та ін

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Направлено до клініки
Вікторія 02 Березень 2024
 Сам візит пройшов добре. Трошки двоякі враження залишилися від цього візиту, наче лікар видно професіонал своєї справи, але я вийшла з таким, що у мене залишилися ще запитання на які так і не почула відповідь. Буду звертатися тепер ще до інших спеціалістів.
Наталія 12 Січень 2024
Лікар дуже кваліфікований, вислухав уважно, все детально пояснив, визначив перелік подальших дій та лікування, планую звертатися до нього і надалі, я дуже задоволена. Дякую!
Ольга 03 Жовтень 2023
 Лікар досвідчений та комунікабельний. Рекомендую