Лікар Проктолог, УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург Амбарцумян Степан Мікаєлович на Doc.ua

Відгуки про Амбарцумян Степан Мікаєлович

Консультація від770 грн
Лікар хірург Амбарцумян Степан Мікаелович проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, підшкірної жирової клітковини будь-якої локалізації, розтин фурункулів, карбункулів, абсцесів м'яких тканин будь-якої локалізації, оперативне лікування врослого нігтя, первинна хірургічна обробка ран будь-якої складності, пункція і дренування плевральної порожнини, лапароцентез при асциті
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Єлізавета 04 Січень 2024
Мене все влаштовує. Лікар на всі мої запитання відповідав, все було компетентно, все пояснив. Якщо у мене були питання по медичним термінам, лікар пояснював більш простіше, як до лікаря у мене нема до нього питань
Микола 11 Жовтень 2023
На всі запитання, які мене цікавили, я почув аргументовану відповідь з поясненнями. Всі запитання, які у мене виникли після пояснення, мені також відповіли та обґрунтували. Я задоволений наданням послуг як лікаря, так і спеціаліста
Ольга 03 Серпень 2023
Степан Микаєлович дуже компетентний лікар, який докладно розпитав про самопочуття, дав детальні рекомендації, розписав від а до я послідовність лікування. Візитом лікаря залишились задоволеними.
Всеволод 02 Листопад 2022
Николай 28 Лютий 2020
Доктор очень внимательный, видно, что понимает сове дело. Визитом довольны.