Сторінка 3: Дитячі Ендокринологи в Києві

Лікар Ендокринолог Ніфонтова Лариса Валентинівна на Doc.ua
Заслужений лікар України, ендокринолог вищої категорії, головний лікар «Модерний діабетичний центр». Займається лікуванням цукрового діабету у дорослих і дітей, установкою і супроводом інсулінових помп, систем постійного моніторингу рівня глюкози в крові. Також доктор консультує пацієнтів з будь-якими іншими гормональними порушеннями, захворюваннями ендокринної системи, в тому числі - щитовидної залози, ожиріння, метаболічний синдром, дисфункціями наднирників, порушенням росту і статевого розвитку у дітей та ін.
Модерний діабетичний центр
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Виклик додому
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець Латиш Наталія Олеговна на Doc.ua
Візіум, медичний центр
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Ендокринолог, УЗД-фахівець, Дієтолог Стригунова Юлія Іванівна на Doc.ua
Юлія Сергіївна займається діагностикою та лікуванням пацієнтів із затримкою фізичного і статевого розвитку, лікуванням патологій щитовидної залози, вродженої дисфункції наднирників, ожирінням, метаболічним синдромом, істинним і хибним крипторхізмом і т.д.
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог Пилипенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна має вищу категорію з педіатрії та ендокринології, досконало володіє сучасними методиками діагностування, подальшого лікування хвороб педіатричного, а також ендокринологічного профілів
Радомед
В "Медиме" консультирует только как эндокринолог.
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ендокринолог Довгодько Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Ендокринолог дитячий, має вищу категорію, лікує цукровий діабет, працює з патологіями статевого розвитку і зростання, а також проблемами ендокринної системи, безпосередньо пов'язаними з наслідками аварії на ЧАЕС
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, Ендокринолог Танько Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар має великий досвід роботи в гінекології, репродуктивній ендокринології. Спеціалізується на виконанні втручань вагінальним доступом (гістеректомії, пластичні операції) і абдомінальним доступом із застосуванням ендоскопічних технологій і навичок естетичної гінекології. Володіє навичками проведення патологічних пологів, виконання оперативних втручань при екстрених акушерських ситуаціях
Лікар Ендокринолог Пахомова Вікторія Геннадіївна на Doc.ua
Пахомова Вікторія Геннадіївна
Вікторія Геннадіївна - фахівець в лікуванні патологій щитовидної залози, захворювань наднирників, порушень росту і статевого розвитку у дітей. Застосовує сучасні методи діагностики в ендокринології. Призначає щадну медикаментозну терапію гормональних патологій
Лікар Ендокринолог Іваненко Галина Валентинівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог вищої категорії, займається лікуванням гормональних порушень, розладів і захворювань, викликаних цими порушеннями у всіх груп хворих.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Ендокринолог Музь Наталія Миколаївна на Doc.ua
Музь Наталія Миколаївна
Спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають ендокринну систему - аутоімунного тиреоїдиту, вузлового зоба, гіпотиреозу, тиреотоксикозу, дифузного зобу, цукрового діабету, ожиріння, хвороб гіпоталамуса і гіпофіза. Також доктор Музь спеціалізується на підборі цукрознижувальних препаратів, вона навчає пацієнтів правильному харчуванню (при діабеті).
Лікар Ендокринолог Владимирова Наталія Іванівна на Doc.ua
Досвідчений дитячий ендокринолог, фахівець у визначенні, терапії і веденні пацієнтів дитячого віку з гормональними захворюваннями щитовидної залози, підшлункової та ін. За досягнення в сфері діагностики і терапії дитячої ендокринологічної патології Наталія Іванівна була тричі нагороджена подякою адміністрації НДСЛ «Охматдит»
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right