Сторінка 4: Дитячі Ендокринологи в Києві

Лікар Ендокринолог, Терапевт Фьодорова Людмила Миколаївна на Doc.ua
Терапевт веде консультативні прийоми пацієнтів з патологіями внутрішніх органів. Також має досвід прийому пацієнтів з проблемами ендокринологічного характеру. Призначає відповідну схему лікування при таких захворюваннях, як алергія, бронхіальна астма, гастрит, нежить, тонзиліт, хворобах серцево-судинної системи, цукровому діабеті, ендемічному зобі
Лікар Ендокринолог Солдатенко Світлана Йосипівна на Doc.ua
Спеціалізується на профілактиці, виявленні та лікуванні хвороб ендокринної системи, таких як: цукровий діабет, інсулінорезистентність, гіпотиреоз, гіпертиреоз, вузловий зоб, дифузний зоб, аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, дисфункція гіпоталамуса, гіперпролактинемія, гінекомастія, гіперандрогенія
Клініка «Ангелія»
Консультація лікаря-ендокринолога повторна - 480 грн; Консультація лікаря-ендокринолога інтерактивна (Viber, WhatsApp та інше) - 540 грн.
вул. Л. Руденко, 3на карті
Дарницькийм. Позняки
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 18  трав.нд 19  трав.пн 20  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Ендокринолог Лантух Лілія Олексіївна на Doc.ua
Діагностує і лікує захворювання щитовидної залози, надниркових залоз, а також цукровий діабет. Володіє сучасними методами діагностики і лікування захворювань ендокринної системи: тиреотоксикоз, ендемічний зоб, гіпо- та гіпертиреоз, хвороба Іценка-Кушинга, цукровий діабет, метаболічний синдром, гірсутизм. Консультує про необхідність оперативного втручання
Лікар Ендокринолог Антонюк Олена Василівна на Doc.ua
Олена Василівна спеціалізується на дитячій ендокринології. Займається лікуванням захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, порушення росту
Лікар Ендокринолог Крошина (Мусіяченко) Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Ендокринолог, кваліфікований дієтолог, фахівець з підбору дієт, спортивного харчування та ін. Проводить комплексну терапію діабету, корекцію роботи щитовидної залози, ожиріння, аліментарних порушень, веде вагітних з гормональними хворобами, також займається гінекологічною ендокринологією.
Лікар Ендокринолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Коноваленко Іван Володимирович на Doc.ua
Вирішує проблему безпліддя, лікує патології шийки матки (ерозії, дисплазію), запальні хвороби, інфекційні.
Клініка вашої сімейної медицини Family Clinic
вул. Підвисоцького, 19на карті
Печерськийм. Печерська
4.2
Лікар Ендокринолог Шепілова  Віта Леонідівна на Doc.ua
Шепілова Віта Леонідівна - це лікар-ендокринолог дитячий 2-ї категорії та лікар УЗД вищої категорії з 20-річним досвідом роботи. Основні напрямки практичної діяльності включають консультації дитячого ендокринолога та проведення ультразвукового дослідження у дітей. Вона також активно бере участь у спеціалізованих асоціаціях, таких як Українська асоціація фахівців УЗД. Лікар-ендокринолог займається лікуванням різноманітних захворювань, включаючи захворювання гіпоталамо-гіпофізарної системи, метаболічний синдром, захворювання щитовидної залози, патологію росту, порушення менструального циклу, порушення статевого розвитку та патологію надниркових залоз.
Лікар Ендокринолог Щегель  Анастасія  Олегівна на Doc.ua
Анастасія Олегівна - лікар ендокринолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних порушень, серед яких: підвищена та знижена робота щитовидної залози, аутоімунний тиреоїдит, діагностика порушень вуглеводного обміну, діабету 2 та 1 типу (підбір інсулінотерапії), гіпоталамічний синдром підліткового віку та у дорослих, порушення гормонального дисбалансу - діагностика та призначення лікування та ін.
Лікар Ендокринолог Ткач Сергій Миколайович на Doc.ua
Ткач Сергій Миколайович
Доктор медичних наук
Лікар-ендокринолог з великим стажем діяльності в цій сфері. Проводить консультативні прийоми, лабораторну та інструментальну діагностику, призначає схему лікування виходячи з кожного індивідуального випадку. Лікує захворювання щитовидної залози, в тому числі цукровий діабет
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right