Сторінка 5: Дитячі Ендокринологи в Києві

Лікар Ендокринолог Риженко Оксана Валентинівна на Doc.ua
Оксана Валентинівна має досвід ведення пацієнтів з різними ендокринопатіями. Проводить терапію гормональних порушень сучасними методами, що включають регуляцію харчування і режиму.
Лікар Ендокринолог Соколова Ірина Тимофіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології. Займається лікуванням таких захворювань і патологій, як: діабет, гігантизм, акромегалія, пролактінома, пангіпопітуїтаризм, тиреоїдит, гіпотиреоз, тиреотоксикоз, кісти і вузлові утворення щитовидної залози.
Лікар Ендокринолог Мазманішвілі Людмила Володимирівна на Doc.ua
Людмила Володимирівна є фахівцем в галузі ендокринології з великим стажем роботи, який з успіхом лікує пацієнтів дитячого віку, які страждають від порушень обміну речовин (зокрема цукрового діабету), захворювань щитовидної залози та інших проблем росту і статевого дозрівання організму
Лікар Ендокринолог Белінгіо Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна - дитячий ендокринолог вищої категорії. Займається лікуванням захворювань щитовидної залози, приймає пацієнтів з патологіями росту, порушеннями статевого дозрівання, ожирінням, цукровим діабетом I типу
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Карапетян Олена Андранніковна на Doc.ua
Кваліфікований лікар в області ендокринології та дієтології. Основними напрямками в роботі даного фахівця є діагностика і лікування захворювань щитовидної залози, цукрового діабету та корекція гормонального фону у підлітків.
Лікар Ендокринолог Соловйова Галина Сергіївна на Doc.ua
Дитячий ендокринолог, спеціалізується на установці інсулінових помп, а також подальшому веденні пацієнтів. Спеціаліст в області лікування хвороб надниркових залоз, цукрового діабету, патологій зростання, щитовидної залози і статевого розвитку.
Лікар Ендокринолог Волобаєва Людмила Юріївна на Doc.ua
Спектр ендокринологічних проблем, які вирішує Людмила Юріївна, охоплює патологічні процеси, пов'язані з тиреопатологією, гормонами наднирників і гіпоталамо-гіпофізарної системи, діабетом, надмірною вагою, ендокринопатіями репродуктивної системи і інше. Людмила Іванівна консультує різні телевізійні програми і відомі медичні сайти.
Лікар Ендокринолог, Сімейний лікар Крилова Діна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології та сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: гіпотиреоз, тиреотоксикоз, цукровий діабет, гіперпролактинемія, гіперандрогенія, дефіцит вітамінів і мікроелементів. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Ендокринолог Небасуй Віта Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні ендокринної системи. Лікує такі захворювання, як: ожиріння, дифузний зоб, гіпофізарний нанізм, передчасне статеве дозрівання
Лікар Ендокринолог Маринчук Тетяна Валентинівна на Doc.ua
КДЦ Святошинського району, філіал №6
ул. Академика Ефремова, 11на карті
Святошинськийм. Академмістечко
chevron_left
Показати ще 4 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right