Харків

Сторінка 3: Терапевти в Харкові

Лікар Терапевт Медяник  Наталія  Сергіївна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Займається профілактикою, діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів терапевтичного профілю.
Лікар Кардіолог, Терапевт Нагірна Валентина Геннадіївна на Doc.ua
Доктор Нагірна займається наглядом і лікуванням пацієнтів, що мають проблеми з серцево-судинною системою, органами дихання, нирок і ін., реабілітацією після перенесених захворювань. Практикує системний підхід в лікуванні пацієнта.
Лікар Терапевт Цогоєва Луїза Магомедівна на Doc.ua
Луїза Магомедовна лікар терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювання дихальних шляхів, крові і кровообігу, ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи. Проводить спостереження за станом здоров'я в динаміці.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Носацька Галина Василівна на Doc.ua
Лікар-терапевт займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань терапевтичного профілю. Оформляє листки непрацездатності. Веде диспансерне спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями
Лікар Терапевт Гальєва Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар терапевт. Займається лікуванням захворювань дихальних шляхів, захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних захворювань, гематології, сечовивідної системи, захворювань сполучної тканини
Лікар Терапевт Осика Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар терапевт. Володіє методами клінічного і додаткових методів обстеження пацієнта (збір анамнезу, огляд, вимір артеріального тиску і ЧСС, сатурації крові). Приймає дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Лікар Терапевт, Ендокринолог Кудрявцев Антон Андрійович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на ендокринології та терапії. Займається лікуванням захворювань ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної, сечовидільної і серцево-судинної системи, лікує неврологічні порушення
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Ольховський Дмитро Васильович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, терапевт, лікар УЗД, кандидат медичних наук, головним напрямком діяльності якого є лікування всіх поширених кардіологічних хвороб. Усуває захворювання дихальної, серцево-судинної і травної систем.
Лікар Невролог, Пульмонолог, Терапевт Березовський Олександр Євгенійович на Doc.ua
Лікар-терапевт, пульмонолог, кандидат медичних наук, проводить діагностику і лікування таких захворювань легенів: пневмонія, бронхіальна астма, хронічна обструктивна легенева хвороба тощо. Спеціалізується на реабілітації хворих неврологічного та терапевтичного профілів.
Лікар Терапевт Засід Ольга Василівна на Doc.ua
Лікар терапевт. Проводить лікування серцево-судинних захворювань і захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів, неврологічних захворювань.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right