Харків

Сторінка 3: Терапевти в Харкові

Лікар Терапевт Кожум'яка Дмитро Миколайович на Doc.ua
Дмитро Миколайович проводить консультативний прийом, розробку плану обстеження і подальшої терапії хвороб серцево-судинної системи, органів шлунково-кишкового тракту, легенів, нирок. Володіє сучасними терапевтичними прийомами і методиками.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Крупська Людмила Володимирівна на Doc.ua
Людмила Володимирівна сімейний лікар, терапевт, спеціалізується на діагностиці та лікуванні порушень в роботі органів дихання і травлення, серцево-судинної, сечовидільної систем. Привертає, при необхідності, до вузькопрофільних спеціалістів.
Фортіс, медичний оздоровчий центр
Повторная консультация
просп. Незалежності, 10 (2 поверх)на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Терапевт Сахно  Тетяна Анатоліївна  на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії. Лікує бронхолегеневі, кардіологічні, нефрологічні патології; захворювання шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи, вегетативної нервової системи. Бере участь в конференціях, симпозіумах, в тому числі міжнародних.
Медичний центр «MedHouse»
Повторний прийом — 250 грн.
вул. Суздальскі ряди, буд. 8, 3 поверхна карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Терапевт Шумова Наталія Василівна на Doc.ua
Шумова Наталія Василівна
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії проводить систематичне спостереження за пацієнтами з хронічними типами патологій нервової, ендокринної, травної та серцево-судинної систем. Займається лікуванням алергічних реакцій, інфекційних та імунних хвороб. Здійснює профілактику сезонних простудних захворювань
Лікар Терапевт, Реабілітолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Яковська Аліна Ігорівна на Doc.ua
Аліна Ігорівна - лікар терапевт, лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Спеціалізується на проведенні консультації терапевта, консультації лікаря фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар проводить мануальну терапію, реабілітацію після оперативних втручань та травм, метод сухої голки, післяпологову реабілітацію. Аліна Ігорівна займається лікуванням таких захворювань, як міозити, міофасціальний синдром, больовий синдром, діастаз, післяпологові травми, міжхребцеві грижі, остеохондроз, контрактом суглобів.
Лікувально-діагностичний центр «Алеф-клінік»
Стоимость процедур согласно ценам в прайсе.
ул. Пушкинская, д. 32, оф. 111на карті
Київськийм. Архітектора Бекетова
Виклик додому
Лікар Терапевт Левченко Аліна Володимирівна на Doc.ua
Аліна Володимирівна веде прийом пацієнтів з підвищеним артеріальним тиском і хронічними захворюваннями серця. Спеціалізується на лікуванні хвороб суглобів, кісток, запалень в сечовидільній системі, інфекційних хвороб. Лікар проводить точну діагностику, призначає терапію і, при необхідності, направляє до вузькопрофільних спеціалістів
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Мостова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
21рік досвіду
Терапевт, УЗД-фахівець. Професійні інтереси - лікування хвороб терапевтичного, кардіологічного, гастроентерологічного профілів.
Клініка професора Феськова А. М.
Стоимость приема равняется стоимости УЗИ
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Терапевт, Ендокринолог Лотник Ігор Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології та терапії. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Проводить лікування ендокринних захворювань таких органів і систем, як: щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози, яєчники, гіпофіз. Надає медичну допомогу при гіперпаратиріозі, гіпопаратиріозі, гіпотиреозі, не токсичному зобі, ожирінні, цукровому діабеті, тиреотоксикозі, ендемічний зоб.
Інтермед на Барабашова
вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго))на карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
Виклик додому
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Наприковська Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наприковська Наталія Миколаївна
Лікар Терапевт Кадір Юлія Тамірова на Doc.ua
Кадір Юлія Тамірова
Лікар спеціалізується на терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, пневмонія, цистит, гастрит, виразка та інші захворювання
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right