Харків

Сторінка 4: Терапевти в Харкові

Лікар Терапевт Здибський Юрій Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Займається лікуванням дихальної, травної, серцево-судинної, сечовидільної, нервової системи. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, бронхіт, риніт, ангіна, коліт, цистит, панкреатит
Лікар Кардіолог, Терапевт Цівенко Вікторія Миколаївна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-кардіолог. Займається лікуванням захворювань: аритмії серця, артеріальна гіпертензія, атеросклеротична хвороба серця, гіпотензія, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, кардіоміопатії, міокардит, серцева недостатність, стенокардія та ін.
Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)
вул. Маяковського, 24на карті
Київськийм. Пушкінська
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 18  трав.нд 19  трав.пн 20  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Кардіолог, Терапевт Нагірна Валентина Геннадіївна на Doc.ua
Нагірна Валентина Геннадіївна
Доктор Нагірна займається наглядом і лікуванням пацієнтів, що мають проблеми з серцево-судинною системою, органами дихання, нирок і ін., реабілітацією після перенесених захворювань. Практикує системний підхід в лікуванні пацієнта.
Приватний кабінет кардіолога і терапевта Нагорної
Схема лечения входит в стоимость консультации. Выезд терапевта на дом без ЭКГ - 750 грн, выезд кардиолога на дом с ЭКГ - 900 грн.
вул. Плехановська, 65на карті
Слобідськийм. Спортивна
Виклик додому
Лікар Гепатолог, Гастроентеролог, Терапевт Малишев Георгій Михайлович на Doc.ua
Георгій Михайлович Малишев займається лікуванням хвороб за профілем гастроентерології, гепатології, терапії. Доктор Малишев лікує цироз, вірусні гепатити, холецистит, жовчокам'яна хвороба, гастродуоденіт, виразкову хворобу, панкреатит, дисбактеріоз та ін.
Лікар Терапевт, Кардіолог Махіборода Надія Олексіївна на Doc.ua
Лікар-терапевт, проводить електрокардіограму, лікування гіпертонічної хвороби, стенокардії, пневмонії, ГРВІ, ГРЗ, бронхіту, виразкової хвороби шлунка, езофагального рефлюксної хвороби, алергії та ін.
Лікар Педіатр, Терапевт Кириленко Олеся Василівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-педіатр першої категорії має значний досвід роботи в галузі педіатрії. Проводить спостереження, професійні профілактичні огляди дітей до 1 року життя. Надає практичні рекомендації по догляду, займається лікуванням гострих вірусних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту, дихальної, нервової системи та ін.
Лікар Терапевт Цогоєва Луїза Магомедівна на Doc.ua
Цогоєва Луїза Магомедівна
Луїза Магомедовна лікар терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювання дихальних шляхів, крові і кровообігу, ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи. Проводить спостереження за станом здоров'я в динаміці.
Медичний центр «Пратія Клінік Україна»
вул. Полтавський шлях, 7на карті
Київськийм. Центральний ринок
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Носацька Галина Василівна на Doc.ua
Лікар-терапевт займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань терапевтичного профілю. Оформляє листки непрацездатності. Веде диспансерне спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Кардіолог, УЗД-фахівець Опарін Олексій Анатолійович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на терапії, гастроентерології, кардіології, ультразвуковій діагностиці. Проводить ультразвукове дослідження внутрішніх органів, електрокардіограму. Лікує такі захворювання і патології, як: гіпертонічна хвороба; аритмія; ішемічна хвороба серця. Веде прийом пацієнтів від 18 років
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Кочарян Христина Мартуновна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, в професійні інтереси якого входить виявлення та терапія захворювань різної етіології. Серед пріоритетних напрямків роботи Христини Мартуновни - лікування пацієнтів з патологіями шлунково-кишкового тракту, а також серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right