Дніпро
Лікар Пульмонолог, Терапевт Гречаник Марія Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Гречаник Марія Михайлівна

Консультація від450 грн
Марія Михайлівна професійний лікар-терапевт, пульмонолог, кардіолог. Лікує такі захворювання, як: бронхіт, пневмонія, ГРВІ, захворювання верхніх та нижніх дихальних шляхів, дихальна недостатність та ін. Регулярно за допомогою курсів підвищує свій професіоналізм.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 103 відгуки

Ольга 10 Липень 2024
Дуже сподобався професіоналізм лікаря, дійсно дуже високий рівень. Лікар допомогла вирішити мої питання, адекватно поставилася до моєї ситуації. Видно що лікар розбирається у питаннях, які допоможуть у майбутньому. Лікар вірно вказала вихід із проблем які мене турбували раніше.  Призначила нові препарати, а також зменшила дозу  це дуже дійсно допомогло. Я б могла всім рекомендувати цього спеціаліста. При потребі буду тепер звертатися тільки до цього лікаря.
Сергій 15 Червень 2024
Все було добре, прийом у лікаря сподобався
Оксана 08 Червень 2024
Я приємно здивована, це перша лікарка, яка мене дійно почула, чудовий фахівець, дякую.
Юлія 28 Травень 2024
Прийом пройшов добре, дякую.
Надія 18 Травень 2024
Добре пройшов візит, лікар хороший спеціаліст. Доступно все нам пояснила, надала усі не обхідні рекомендації.
Марія 17 Травень 2024
Візит мені сподобався, лікарка уважна, компетентна, я задоволена, дякую.
Андрій 16 Травень 2024
Лікарка вищої категорії, хороший фахівець. Рекомендую
Олександр 11 Травень 2024
Ми дуже вдячні лікарю! Прийом був дуже хороший, лікар дуже привітна, ми дуже задоволені лікарем. Після лікування плануємо звернутися на повторний прийом
Тетяна 30 Квітень 2024
Лікар дуже приємна людина, все детально розповіла, призначила лікування, нічого зайвого не призначала, все по справі, в цілому лікарем задоволена
Наталія 30 Квітень 2024
Візит до лікаря мені сподобався, отримала кваліфіковану допомогу, поспілкувалася з приємною людиною. Дякую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро