Харків

Сторінка 5: Терапевти в Харкові

Лікар Терапевт Кривошей Наталія Василівна на Doc.ua
Спостерігає пацієнтів з хворобами кардіологічного, терапевтичного, гастроентерологічного профілів. Має другу лікарську категорію.
Лікар Терапевт Гальєва Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар терапевт. Займається лікуванням захворювань дихальних шляхів, захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних захворювань, гематології, сечовивідної системи, захворювань сполучної тканини
Перша приватна поліклініка, Філія №1 «Армійська»
Пр.-т. Московський, 214/2на карті
Немишлянський
Виклик додому
Лікар Терапевт Осика Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар терапевт. Володіє методами клінічного і додаткових методів обстеження пацієнта (збір анамнезу, огляд, вимір артеріального тиску і ЧСС, сатурації крові). Приймає дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Виклик додому
Лікар Терапевт Грязева Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Консультує пацієнтів, визначає діагноз, направляє на необхідні обстеження, призначає консультації у інших фахівців (вертебролог, психолог, кардіолог). Також контролює лікування пацієнта на всіх етапах.
Лікар Терапевт, Ендокринолог Кудрявцев Антон Андрійович на Doc.ua
Кудрявцев Антон Андрійович
Доктор спеціалізується на ендокринології та терапії. Займається лікуванням захворювань ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної, сечовидільної і серцево-судинної системи, лікує неврологічні порушення
Рішон, медичний центр
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Ольховський Дмитро Васильович на Doc.ua
Ольховський Дмитро Васильович
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, терапевт, лікар УЗД, кандидат медичних наук, головним напрямком діяльності якого є лікування всіх поширених кардіологічних хвороб. Усуває захворювання дихальної, серцево-судинної і травної систем.
Лорітом, лікувально-діагностичний центр в с. Борки
с. Бірки, вул. Шкільна 22, Зміївський район, Харківська областьна карті
Харківська область
Лікар Пульмонолог, Терапевт, Невролог Березовський Олександр Євгенійович на Doc.ua
Лікар-терапевт, пульмонолог, кандидат медичних наук, проводить діагностику і лікування таких захворювань легенів: пневмонія, бронхіальна астма, хронічна обструктивна легенева хвороба тощо. Спеціалізується на реабілітації хворих неврологічного та терапевтичного профілів.
Лорітом, лікувально-діагностичний центр в с. Борки
с. Бірки, вул. Шкільна 22, Зміївський район, Харківська областьна карті
Харківська область
Лікар Кардіолог, Терапевт Штельмах Вікторія Олександрівна на Doc.ua
Вікторія Олександрівна застосовує сучасні терапевтичні прийоми, методики, принципи і підходи для результативної та безпечної корекції кардіопатологій, пов'язаних з порушенням кровообігу, різнобічними ішемічними явищами; хвороб шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Авдєєва Вероніка Вадимівна на Doc.ua
Протягом 4 років працювала у кардіології. Там займалася лікуванням тяжких пацієнтів із серцевими захворюваннями, що допомогло мені розвинути унікальні навички та набути досвіду, необхідного для ефективної боротьби з різними кардіологічними захворюваннями. Потім працювала з пацієнтами, які борються з Covid19. Це була складна, але дуже важлива робота, яка допомогла мені зрозуміти, як ефективно лікувати це захворювання. Маю досвід роботи з легеневими захворюваннями, які можуть призвести до серйозних наслідків для здоров'я. Знаю, як правильно діагностувати та лікувати такі захворювання, щоб забезпечити найкращу якість життя для пацієнта. Починала свою кар'єру у лабораторії, де працювала лаборантом. Добре знаюся на аналізах, що допомагає мені швидко і точно діагностувати різні захворювання. Завжди готова допомогти пацієнтам та запропонувати їм найкращі рішення для їхнього здоров'я. Звертайтесь до мене за консультацією, і ми разом знайдемо оптимальний шлях лікування.
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог, Терапевт Ільїна Олена Олегівна на Doc.ua
Олена Олегівна займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Спеціалізується на лікуванні виразкової хвороби, хронічного гастриту, панкреатиту, ГРВІ, бронхіту, пневмонії, серцевої недостатності, артеріальної гіпертензії та ін. Проводить електрокардіографію з розшифровкою і видачею висновк
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right