Лікар Терапевт Кравченко Жанна Дмитрівна на Doc.ua

Кравченко Жанна Дмитрівна

Лікар вищої категорії
21 років досвіду
Дорослі
Жанна Дмитрівна — кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, терапевт. Спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної, дихальної, травної, сечовидільної, ендокринної систем
Медрелакс
ул. Юры Зойфера, 6на карті
Дзержинський (Шевченківський)м. Університет
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Публікації: 24 наукових публікацій, з них 15 статей та 9 тез доповідей, 6 статей в спеціалізованих виданнях, затверджених МОН України, 5 статей у фахових виданнях Словаччини.

• Нагороджена Грамотою Верховної Ради України: за заслуги перед Українським народом від 10.06.2019 р. № 334-к.

• Бере участь в міжнародних наукових конгресах, всеукраїнських та зарубіжних науково-практичних конференціях.

• Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління (ХарРІ НАДУ) при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», отримала кваліфікацію магістра державного управління, (2008);
  • присуджено науковий ступінь кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління»; тема диссертації: «Державне регулювання розвитку організаційного забезпечення системи надання первинної медико-санітарної допомоги в Україні», (2014);

• сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю терапія, (2001);

• сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, (2011);

• лікар-терапевт вищої категорії, (2013);

• лікар за фахом організація і управління охороною здоров'я першої категорії, (2019);

• участь в програмі Міжнародного партнерства в галузі охорони здоров'я Харків-Ла-Кросс створення і організація роботи Центру первинної медико-санітарної допомоги при Харківському національному автомобільно-дорожнього університеті, (1999-2003)

• участь у програмі«Відкритий світ-2007», організованої «Центром Лідерства Відкритий Світ» при Бібліотеці Конгресу США - стажування в м Де-Мойн - столиця штату Айова США, було спрямовано на розвиток взаєморозуміння та обміну досвідом, як лідера і керівника первинної ланки охорони здоров'я України.

Освіта

• Харьковский государственный медицинский университет (ХГМУ) по специальности «Лечебное дело», (2000);

•  аспирантура заочной формы обучения в ХарРИ НАГУ при Президенте Украины, (2008-2012).

Курси

• Харьковский региональный институт Национальной академии государственного управления (ХарРИ НАГУ) при Президенте Украины по специальности «Государственное управление», получила квалификацию магистра государственного управления, (2008);
  • присвоена степень кандидата наук по государственному управлению по специальности «Механизмы государственного управления»; тема диссертации: «Государственное регулирование развития организационного обеспечения системы оказания первичной медико-санитарной помощи в Украине», (2014);

• сертификат врача-специалиста по специальности терапия, (2001);

• сертификат врача-специалиста по специальности организация и управление здравоохранением, (2011);

• врач-терапевт высшей категории, (2013);

• врач по специальности организация и управление здравоохранением первой категории, (2019);

• участие в программе Международного партнерства в области здравоохранения Харьков-Ла-Кросс создание и организация работы Центра первичной медико-санитарной помощи при Харьковском национальном автомобильно-дорожного университете, (1999-2003)

• участие в программе «Открытый мир-2007», организованной «Центром Лидерства Открытый Мир» при Библиотеке Конгресса США - стажировка в г. Де-Мойн - столица штата Айова США, было направлено на развитие взаимопонимания и обмена опытом, как лидера и руководителя первичного звена здравоохранения Украины.

Участь в асоціаціях

• Асоціація терапевтів України

Виконувані процедури

• консультативний прийом;
  • огляд;
  • первинна діагностика;
  • призначення схеми лікування.

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Наталья 09 Січень 2021
Заказывала онлайн консультацию. Доктор очень профессиональная, внимательная. Ответила на все вопросы. Рекомендую этого доктора
Александр 14 Серпень 2020
Хочу поблагодарить врача-терапевта Кравченко Ж.Д. за предоставленную информацию и оказанную помощь. До прихода нашёл у себя диагнозы по симптомам. Придя в клинику и,получив информацию, понял , что пришёл к врачу-специалисту. Хотелось,чтобы у нас было больше таких специалиста, как Жанна Дмитриевна. Еще раз большое спасибо за помощь.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків