Харків

Сторінка 52: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Гематолог Елькіс Наум Якович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, висококваліфікований лікар-гематолог, фахівець з вищою категорією, професійна спеціалізація - лікування патологій органів кровотворення, анемій та інших захворювань крові.
Лікар Нефролог Макаренко Раїса Іванівна на Doc.ua
Досвід Раїси Іванівни в терапії ниркових патологій і патологічних процесів у дітей і підлітків дає фахівцеві змогу ефективно і вчасно визначати і вживати необхідних заходів при пієлонефритах, циститах, сечокам'яній хворобі і інших станах.
Лікар Рентгенолог Дробязко Олександр Федорович на Doc.ua
Описує рентгенівські знімки, оцінює стан хребта, легенів, скелета, виявляє вивихи, переломи кісток, досліджує стан зубів.
Лікар Педіатр Гавва Людмила Борисівна на Doc.ua
Педіатр, лікар вищої категорії. Багатий досвід роботи в педіатрії, любов і милосердя до дітей, високий рівень професіоналізму фахівця допоможуть впоратися з недугою на консультативному прийомі і при виклику додому. Лікування проводить відповідно до протоколів, затверджених МОЗ України.
Лікар Отоларинголог Радіонов Сергій Андрійович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог вищої категорії вже більше 30-ти років займається традиційним лікуванням гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. У своїй роботі застосовує лазерні і озон-ультразвукові методики. Крім того, лікар робить і хірургічну допомогу - виконує видалення сторонніх тіл ЛОР-органів, видалення поліпів і доброякісних утворень
Лікар Терапевт Сахно  Тетяна Анатоліївна  на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії. Лікує бронхолегеневі, кардіологічні, нефрологічні патології; захворювання шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи, вегетативної нервової системи. Бере участь в конференціях, симпозіумах, в тому числі міжнародних.
Лікар Стоматолог Насанкіна Олена Іванівна на Doc.ua
Головний лікар «Вівастом», фахівець в області ортопедичного лікування. Займається діагностикою та профілактикою дефектів зубного ряду і відновленням втрачених зубів. Величезний досвід дозволяє успішно використовувати сучасні методики, технології і матеріали, завдяки яким, зубний ряд відновлюється швидко і ефективно.
Лікар Педіатр Машкіна Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Тетяна Олексіївна - досвідчений лікар-педіатр з великим стажем роботи, проводить консультації, лікування і діагностика широкого спектру дитячих захворювань
Лікар УЗД-фахівець Кадук Юрій Григорович на Doc.ua
Робоча сфера Юрія Григоровича, як лікаря ультразвукової діагностики, включає УЗД серця з допплерографыэю, доплерографію вен і артерій кінцівок, доплерографію судин шиї та ін. ультразвукові дослідження.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Аблязова Алла Олександрівна на Doc.ua
Робоча сфера Алли Олександрівни як акушера-гінеколога і лікаря УЗД, включає гінекологічний прийом, проведення ультразвукових вузькоспеціалізованих досліджень в акушерстві та гінекології: скринінг вагітних, визначення статі дитини та ін.