Харків

Сторінка 55: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Стоматолог Христенко Ольга Олексіївна на Doc.ua
Доктор Христенко О.А. надає пацієнтам весь спектр стоматологічної терапевтичної допомоги, включаючи повний набір профілактично-гігієнічних процедур і лікувальних маніпуляцій різної складності (реставрація твердих тканин, терапія карієсу і ін.).
Лікар Ортодонт, Стоматолог Насанкіна Катерина Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, фахівець в області загальної стоматології. В її сферу діяльності входить виправлення патологій прикусу, зубних рядів, окремих зубів із застосуванням знімних апаратів, лікування брекет-системами. Займається лікуванням як дорослих, так і дітей. Є фахівцем з художньої реставрації та відновленню анатомічної форми зубів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Данильченко (Бєляєва) Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Тетяна Євгенівна є висококваліфікованим стоматологом терапевтичного і ортодонтичного профілю, спеціалізується на виконання всіх терапевтичних лікувальних маніпуляцій в ротовій порожнині, проводить корекцію прикусу.
Лікар Стоматолог Безруков Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, проводить терапевтичне лікування в стоматології, здійснює лікування карієсу, зубного каменю, стоматиту, пульпіту, пародонтиту та ін.
Лікар Отоларинголог Овсянніков Артем Ігорович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар проводить діагностику і здійснює лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів у дітей, включаючи дітей до року. Лікар ургентної допомоги, амбулаторна хірургія ЛОР-органів. Лікування різних патологій верхніх дихальних шляхів - ангіна, гайморит, отит, синусит та ін.
Лікар Стоматолог Решетняк Ольга Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Зубний лікар, основною спеціалізацією якого є дитяча терапевтична стоматологія. Даний фахівець переважно займається лікуванням хвороб молочного, постійного прикусу, лікує каріозні пошкодження зубів, виробляє герметизацію фісур (використовуючи озон), ремінералізуючу терапію.
Лікар Стоматолог Лиманська Марія Геннадіївна на Doc.ua
У професійні інтереси Марії Геннадіївна входить терапевтичне лікування хвороб ротової порожнини, естетичні реставрації зубного ряду.
Лікар Невролог Криворучко Оксана Вікторівна на Doc.ua
Лікар-невролог, займається діагностикою та лікуванням порушень кровообігу (мозкового), болі в суглобах і спині, хвороб нервової системи, вегетативної дисфункції.
Лікар Мамолог Тонкоглас Олександр Аркадійович на Doc.ua
Мамолог, успішно захистив кандидатську дисертацію, після проходження атестації має вищу лікарську категорію, сфера професійної діяльності зачіпає консервативне лікування запалень грудної залози, доброякісних утворень у молочній залозі (мастопатії) і ін.
Лікар Стоматолог Федірко Олександр Дмитрович на Doc.ua
Олександр Дмитрович професійно займається ортопедичним лікуванням зубів, проводить зняття зліпків і підготовку зубного ряду до протезування, володіє сучасними видами ортопедичного лікування: установка металокерамічних коронок, бюгельних і нейлонових протезів.