Лікар Стоматолог Новіков Віталій Володимирович на Doc.ua

Новіков Віталій Володимирович

20 років досвіду
Дорослі
Віталій Володимирович - досвідчений лікар-стоматолог, його сфера діяльності і професійних інтересів - видалення зубів будь-якої складності, резекція верхівки кореня, також доктор займається дентальної імплантацією
Європейська стоматологія
пр-т Науки 41/43на карті
Дзержинський (Шевченківський)м. 23 серпня
Есві дент (SV dent) на просп. М. Жукова,3
проспект Маршала Жукова, 3на карті
Комінтернівський (Слобідський)м. Маршала Жукова
Безкоштовно
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень Вт 21 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Участь у семінарах і конференціях:

• Хірургічний симпозіум «3D реконструкція зі збільшенням кісткового об'єму», Dr. Martin Yakubovich, Київ (2012)
  • Семінар «Синус-Ліфтинг. Негайне навантаження», BioHorizons, Київ (2014)
  • Майстер-клас «Техника IDR» (Dr. Jose Carlos Martins Da Rosa, Навчальний центр «Дент-Лайн», Київ (2018)
  • Майстер-клас «Періо пластична хірургія м’яких тканин», Dr. Gerardo Jose Chacon Ramirez, DentalCamp, Київ (2018)

Освіта

• Харьковский национальный медицинский университет. Стоматологический факультет

Курси

• Курс «Хірургічні аспекти дентальної імплантації», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика (2009)
  • «Імплантологічне лікування при дефіциті кістки в дистальних ділянках верхньої щелепи», DentBerryClub, Харків (2012)
  • Курс «Використання цифрових технологій і біологічно сумісних матеріалів в стоматології», «Цирконтек Київ» (2012)
  • Курс по дентальній імплантації циклу «Мастр негайного навантаження і базальної імплантації», Prof. Dr/Stefan K.A Ihde, Мінськ (2015)
  • Курс «Сучасні аспекти застосування конус-променевої діагностики щелепно-лицевих захворювань», WDE, Харків (2015)
  • Лекція «Негайне навантаження та базальна імплантація», проф. Стефан Іде, проф. Варес Я. Е., Львів (2015)
  • Курс «М'якотканинна регенерація», Ховард Глюкман, Київ, навчальний центр «Дент-Лайн» (2017)
  • Теоретично-практичний курс «Імплантація в умовах дефіциту кісткової пропозиції», Інститут Імплантіс, Запоріжжя (2018)
  • Курс «Концепції роботи з м’якими тканинами навколо імплантатів. Біологічне обґрунтування різноманітних методик трансплантації» (хірург-імплантолог Іньякі Гамборена (Іспанія), Київ (2018)

Участь в асоціаціях

• Дентальна імплантація

Перевірені відгуки про лікаря

14 Відгуки
Наталья 04 Вересень 2020
Доктор замечательный, профессионал своего дела.
Анна 18 Вересень 2017
Мой старый доктор, мне он очень нравится, я хожу только к нему, очень хороший доктор.
Валерий 12 Грудень 2016
Прекрасный специалист, хороший как человек и как доктор. Приветливый, вежливый и внимательный. Прохожу сейчас у него лечение и всем доволен.
Оксана 12 Лютий 2016
Новикова Виталия Владимировича порекомендовала мне стоматолог районной поликлиники, т.к. у меня особый случай. Врач был убедителен в своих рекомендациях, работал аккуратно, спокойно, уверено и быстро. Спасибо.
Алие 28 Листопад 2015
Очень отзывчивый человек, прост в общении и понимании.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків