Харків

Сторінка 59: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Психолог, Сексолог Філатова Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна - кандидат психологічних наук, сімейний психолог, сексолог, гештальт-терапевт. Проводить терапію для пацієнтів з панічними розладами, депресивними, травматичними станами, конфліктними ситуаціями в сімейних відносинах. Надає індивідуальні консультації, веде роботу з терапевтичними групами.
Лікар Імплантолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Лагута В'ячеслав Олександрович на Doc.ua
Засновник та головний лікар стоматології Implant Center спеціалізується на відновленні посмішок за допомогою імплантації та протезування зубів
Лікар Психолог, Психотерапевт Лисена Алла Михайлівна на Doc.ua
Алла Михайлівна є засновником Всеукраїнського інституту експіріентальной і клієнт-центрованої психотерапії, старшим викладачем кафедри психології університету ім. Каразіна, сертифікованим тренером, фахівцем з сімейної та індивідуальної психотерапії, психології особистості, переживань, успіху і досягнень.
Лікар Стоматолог Ошеко Ганна Валеріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог, досконало володіє інноваційними технологіями в естетичній стоматології. Завдяки новітнім системам відбілювання зубів робить посмішку білосніжною. Проводить ендодонтичне лікування з використанням мікроскопа.
Лікар Терапевт Засід Ольга Василівна на Doc.ua
Лікар терапевт. Проводить лікування серцево-судинних захворювань і захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів, неврологічних захворювань.
Лікар Пульмонолог Замазій Антоніна Євгеніївна на Doc.ua
Висококваліфікований пульмонолог Антоніна Євгенівна є фахівцем широкого кругозору, в поле її інтересів входять питання і проблеми терапії патологічних станів в пульмонології, алергологи, кардіології, лікаря належить більше 10 публікацій і статей, 2 патенти.
Лікар Стоматолог Логвинова Ганна Геннадіївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, спеціалізація якого - терапевтична стоматологія - припускає проведення мікропротезування, відбілювання і прямої реставрації зубів, а також ендодонтичного лікування. Ефективно лікує пульпіт, періодонтит, пародонтоз, глосит, стоматит та ін.
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Харченко Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Доктор Харченко має багаторічний досвід ведення пацієнтів з хронічними і підгострими патологіями серцевого м'яза і судинного русла первинного, метаболічного, ішемічного та інфекційного характеру.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Михайлова Аліна Вікторівна на Doc.ua
До компетенції лікаря входить лікування таких захворювань і патологій, як: безпліддя; невиношування вагітності, синдром полікістозних яєчників, в тому числі стимуляції овуляції, порушень менструального циклу, аномальних маткових кровотеч, клімактеричних розладів, захворювань шийки матки, в тому числі біопсія, ексцизія і конізація шийки матки, патологічних виділень та інфекцій, що передаються статевим шляхом, ендометріозу, кіст яєчників, ендометриту, фіброміоми матки
Лікар Логопед Токар Ганна Олександрівна на Doc.ua
Токар А.А. є логопедом з досвідом, фахівцем з корекції порушень мовлення і розвитку у дітей з такими проблемами, як алалія, дизартрія, ринолалія, затримка розвитку мови. Також Ганна Олександрівна працює з дітьми з порушеннями з розряду аутистичних і синдромом Дауна.