Харків

Сторінка 63: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Уролог, Хірург-онколог Решетняк Сергій Олександрович на Doc.ua
Проводить лапароскопічні, малоінвазивні операції, ультразвукові дослідження сечостатевої системи для діагностики і лікування таких патологій і захворювань, як: сечокам'яна хвороба, доброякісна гіперплазія передміхурової залози, гідронефроз (гідронефротична трансформація нирки), нефроптоз, кісти нирок, стриктура сечоводу, уретри, пухлини сечового міхура, передміхурової залози, нирок і сечоводів, варикоцеле, захворювання зовнішніх статевих органів у чоловіків і нетримання сечі у жінок
Лікар Офтальмолог Гонтар Євгенія Віталіївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань: запальні і дегенеративні захворювання переднього відрізка ока, катаракта, глаукома, захворювання сітківки та зорового нерва, видалення сторонніх тіл.
Лікар Психолог Харченко  Сергій  Олегович на Doc.ua
Коли справа стосується вашого здоров'я і благополуччя, важливо вчасно звернутися до висококваліфікованого професіонала. Протягом багатьох років Сергій Олегович проводить консультації і надає психологічну допомогу. Професійна компетенція фахівця дозволяє працювати в декількох напрямках психологічного консультування: приватне консультування, психотерапія і психокорекція, консультування сімейних пар.
Лікар Отоларинголог Поляков Олексій Валентинович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургічному лікуванні ЛОР-захворювань. Ендоскопічна хірургія носа і носової перегородки, ринопластика, пластика вушної раковини, видалення новоутворень на обличчі, піднебінних і глоткових мигдалин, операції на гортані. Амбулаторно лікує захворювання: алергічний риніт, хронічний тонзиліт, гострий і хронічний середній отит
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Чередниченко  Яна  Валеріївна на Doc.ua
Яна Валеріївна спеціалізується на гінекології. Проводить профілактичні огляди, лікування та профілактику захворювань шийки матки, лікування гормональних порушень у жінок репродуктивного віку, менеджмент менопаузи, профілактику та лікування патології клімаксу, лікування інфекційно-запальних захворювань, консультації щодо планування сім'ї, невиношування вагітності, безпліддя, ведення та лікування пацієнток з міомою матки, ендометріозом, полікістозом яєчників, підбір методів контрацепції.
Лікар Логопед, Дефектолог Караченцева Діана Андріївна на Doc.ua
Спеціаліст в області дефектології та логопедії, пріоритетним напрямком в роботі якого є розвиток мови у дітей шляхом усунення різних проблем, таких як загальне недорозвинення або затримка в розвитку мови, заїкання, запинки, дислексія і ін.
Лікар Пульмонолог Симанова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні хронічних вазомоторних ринітів, полінозів, успішно лікує хронічний бронхіт і бронхіальну астму.
Лікар Психолог Кузнєцова Вікторія Анатоліївна на Doc.ua
Пріоритетний напрямок в роботі - робота з дітьми при конфліктах в сім'ї, вікових кризах, проблеми з комунікацією.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Христенко Юрій Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-хірург, ортодонт. Спеціалізується на проведенні хірургічних процедур - імплантації, видаленні зубів будь-якої складності. Займається ортодонтичним лікуванням - виправленням прикусу, вирівнюванням зубів за допомогою брекетів, кап. Займається протезуванням.
Лікар Психолог Мінова Тетяна Василівна на Doc.ua
Психолог першої категорії, автор і ведуча тренінгових програм, автор корекційних методик для підлітків, сімейний консультант. Займається лікуванням синдрому гіперактивності у дітей, депресії, стресу, неврозу, заїкання, порушення мови