Харків

Сторінка 61: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Кардіолог, Терапевт Мартовицький  Дмитро  Володимирович на Doc.ua
Дмитро Володимирович - спеціалізується на кардіології та терапії. Займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як гострий інфаркт міокарда, постінфарктний кардіосклероз, нестабільна стенокардія, кардіоміопатії, порушення серцевого ритму та провідності, гіпертонічна хвороба, пневмонії 1 та 2 групи, гострі вірусні інфекції верхніх дихальних шляхів (грип, коронавірус, аденовірус, риновірус). Також лікар проводить знімання та розшифрування ЕКГ, спірографії.
Лікар Психолог, Психотерапевт Олішевська Марина Олександрівна на Doc.ua
Основним методом роботи Марини Олександрівни є психоаналіз. Також доктор проводить психотерапію дітей, підлітків і дорослих. Допомагає впоратися з панічними атаками, неврозами, фобіями, виявляє затримки розвитку і коригує поведінку.
Лікар Стоматолог Майборода Інна Єгорівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, спеціалізується на проведенні відбілювання і прямої реставрації зубів, мікропротезуванні, а також ендодонтичного лікування.
Лікар Психолог Бердічеська Ганна Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується на корекції поведінки дітей, у яких діагностовано аутистичний спектр і затримка психо-мовного розвитку, на наданні консультативних послуг батькам і дітям з особливостями у розвитку, на розвитку пізнавальних процесів у дітей. Також проводить консультативні зустрічі з дорослими, використовуючи різні психотерапевтичні методики.
Лікар Стоматолог Кузьмін Володимир Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Володимир Анатолійович є фахівцем з терапевтичної стоматології, естетичної та ортопедичної. Постійно відвідує спеціалізовані курси по стоматології, тим самим підвищуючи свою кваліфікацію.
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Лейченко Юлія Валентинівна на Doc.ua
Консультація від1100 грн
Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Сертифікований пластичний хірург.‌ Юлія Валентинівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань. Займається корекцією, рефракційною хірургією (лазерна корекція зору), естетичною та реконструктивною блефаропластикою. Також проводить лікування синдрому сухого ока (IPL Xenon), комплексну терапію кератоконусу.
Лікар Стоматолог Скейк Хайдар на Doc.ua
Доктор Скейк спеціалізується на загальній стоматології та, маючи досвід роботи в ортопедії, хірургії та терапії, може ставити максимально коректні діагнози і призначати лікування навіть в найбільш проблематичних випадках.
Лікар Стоматолог Слюсаренко Олена Олегівна на Doc.ua
Олена Олегівна спеціалізується на проведенні гігієнічних маніпуляцій в ротовій порожнині - чищенні зубів з використанням професійних паст, відбілюванні зубів, різноманітних методиках щодо профілактики карієсу, озонотерапії.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Юрченко Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Юрченко спеціалізується на корекції глибокого, дистального, мезіального і Т.Л. прикусів, скупченості зубів і інших дефектів нормального прикусу.
Лікар Кардіолог Внукова Аліса Сергіївна на Doc.ua
Аліса Сергіївна – лікар-кардіолог, терапевт. Доктор філософії (PhD) за спеціальністю «Медицина»