Харків

Сторінка 56: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Нарколог Чуєв Юрій Федорович на Doc.ua
Лікар нарколог вищої категорії з 35-річним стажем роботи, кандидат медичних наук, спеціалізується на лікуванні пацієнтів, які страждають від наркотичної, алкогольної або тютюнової залежностей, а також проводить реабілітацію людей з діагнозом "ігроманія".
Лікар Кардіолог Горбик Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Сергій Анатолійович протягом багатьох років займається питаннями кардіологічної діагностики, а також лікування серця та судин, веде амбулаторний прийом пацієнтів
Лікар Офтальмолог Стрижко Катерина Михайлівна на Doc.ua
Стрижко Е. М. займається підбором будь-яких видів очок (в тому числі і прогресивних), контактних лінз (м'яких) виробництва «Zeiss», «Sauflon», «Bausсh & Lomb», «Alcon».
Лікар Стоматолог Єрошенко Сергій Сергійович на Doc.ua
Сергій Сергійович - стоматолог-хірург першої категорії. Спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань зубів, пошкодженнях органів порожнини рота і щелепно-лицевої зони. У своїй роботі використовує оперативні та хірургічні методи. Проводить амбулаторні операції з видалення зубів будь-якої категорії складності. Працює в «Вівастом» з першого дня її заснування.
Лікар Акушер-гінеколог Шарлай Ірина  Ігорівна на Doc.ua
Лікар проводить лікування ерозій, запальних та незапальних захворювань у жінок, видалення поліпів.
Лікар Дерматовенеролог Пилюгін Сергій Васильович на Doc.ua
Дерматовенеролог. Успішно працює в таких напрямках: лікування шкірних захворювань із застосуванням методу гомеопатії (гомеомезотерапія), лікування захворювань, які передаються статевим шляхом, в т.ч. персистуючих (недоліковані), видалення новоутворень шкіри і слизових статевих органів (родимки, папіломи, кондиломи) і ін.
Лікар Стоматолог Тютюма Олег Миколайович на Doc.ua
Хірург-ортопед, в професійні інтереси якого входить протезування будь-якої складності, проведення зубозберігаючих процедур, лікування пародонтиту хірургічним шляхом.
Лікар Стоматолог-ортопед Шубіна Юлія Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається відновленням жувальної і естетичної функцій. Постійно удосконалює свій рівень кваліфікації
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Теленчі Марина Дмитрівна на Doc.ua
Доктор Теленчі є досвідченим лікарем - гінекологом-ендокринологом, що спеціалізуються на терапії ендометріозу, полікістозу яєчників, аменореї, дисменореї, клімактеричних порушень, а також інфекційних і запальних патологій в гінекології.
Лікар Невролог Блохіна Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна лікар невропатолог вищої категорії. Лікар спеціалізується на лікуванні нейроциркуляторної дистонії, дисциркуляторної енцефалопатії, стану після перенесеного інсульту, ТІА, хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу.