Харків

Сторінка 53: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Стоматолог Феденко Алла Вікторівна на Doc.ua
Стоматолог, ортопед, терапевт, має вищу категорію, головний лікар стоматології «Leo-Dent». Займається протезуванням і шинуванням зубів, прямими реставраціями для відновлення зубів за кольором і формою.
Лікар Стоматолог Межибецький Дмитро Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-хірург. Спеціалізується на видаленні зубів, кіст, проводить зубозберігаючі операції, лікує хвороби, які виникають в трійчастого нерві, слинних залозах, запальні процеси, що виникають в ротовій порожнині (флегмону, абсцес, періодонтит, остеомієліт, періостит, гайморит). Готує зуби до протезування, проводить імплантацію.
Лікар Психолог Шагаліна  Анастасія Сергіївна на Doc.ua
Анастасія Сегргіївна спеціалізується на дорослій та дитячій психології. Проводить консультації та корекційну роботу для дорослих, дітей, а також сімейних пар, у тому числі корекцію поведінки та комунікації в природному середовищі (дитячий садок, школа та ін.) для дітей з особливостями розвитку та проблемами комунікації
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Щукіна Наталія Миколаївна на Doc.ua
Професійні інтереси Наталії Миколаївни включають кардіологію та УЗД-діагностику
Лікар Хірург, Ендоскопіст Румянцев Андрій Геннадійович на Doc.ua
Лікар-хірург вищої категорії проводить езофагогастродуоденоскопію (ФГС), колоноскопію, виконує біопсію і ендоскопічні операції по видаленню поліпів з органів шлунково-кишкового тракту, а також оперативне лікування проктологічних і венозних захворювань (геморой, анальні тріщини, варикозна хвороба), гнійно-запальних процесів
Лікар Косметолог Шевчук Ольга Михайлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Михайлівна отримала освіту, по дермато-венерології та косметології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. Була визнана сертифікованим лікарем по мезотерапії, контурної пластики, застосування ботулінотерапіі в медицині і косметології, а також освоїла трихолог (наука про волосся), диетологию, фізіотерапію і апаратну косметологію. Стала постійним учасником міжнародних конгресів і з'їздів з питань естетичної медицини.
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Хірург-онколог Новіков Євген Анатолійович на Doc.ua
До компетенції доктора входить: загальна хірургія: запальні і гнійні захворювання м'яких тканин (фурункул, карбункул, гідраденіт, абсцес, флегмона), бешиха, панарицій, мастит, лікування гнійних ран, атероми, гігроми, врослий ніготь, пілонідальная кіста (кіста куприка, епітеліальний куприковий хід), трофічні виразки, первинна хірургічна обробка ран, видалення сторонніх тіл, гострий і хронічний апендицит, аппендикулярний інфільтрат, доброякісні новоутворення жирової тканини, шкіри та підшкірної клітковини голови, обличчя та шиї, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок (ліпоми, фіброми , дерматофіброма, невуси, папіломи, гемангіоми і т.д.), а також консервативне і хірургічне лікування патології органів шлунково-кишкового тракту, черевної порожнини та черевної стінки та ін.
Лікар Стоматолог Лавошнік Олена Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, головний лікар "Вашого Cтоматолог" на Гагаріна. Професійна сфера інтересів Олени Сергіївни - лікування хвороб м'яких тканин (стоматит, глосит, хейліт), хвороб некаріозного природи (некроз тканин зуба, флюороз, гіперестезія, патологічна стертість, ерозія зуба), художні реставрації, послуги з вибілювання зубів (офісного, домашнього).
Лікар Логопед Соболєва Ольга Вікторівна на Doc.ua
Логопед вищої категорії, педагог, володіє широким переліком психологічних і логопедичних прийомів, проводить корекцію мовних порушень, дикції, вимови звуків у дітей із загальним недорозвиненням мови, затримкою розвитку мови.
Лікар Стоматолог Марчук Руслан Григорович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ортопед-хірург. Професійні інтереси - протезування на імплантатах, видалення ретінірованних, дістапірованних зубів, хірургічне лікування тканин пародонту.