Харків

Сторінка 48: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Ортопед, Травматолог Тетянченко Роман Миколайович на Doc.ua
Ортопед-травматолог проводить консультації з приводу проблем дорослих і маленьких пацієнтів. При необхідності ставить лікувальні блокади, нейроабляцію великих суглобів, ендоскопічну хірургію колінних суглобів. Лікує переломи кісток верхніх і нижніх кінцівок, розриви і пошкодження зв'язок, сухожиль, м'язів, нестабільність надколінка, синдром грушоподібної м'язи, мишечнотонічний синдром
Лікар Ендокринолог Куліуш  Наталія Андріївна  на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-ендокринолог. Володіє методами діагностики і лікування захворювань ендокринної системи та порушень обміну речовин. Займається лікуванням гіпотиреозу, цукрового діабету, хвороб викликаних порушеннями роботи наднирників та інших. Постійний учасник багатопрофільних конференцій і семінарів.
Лікар Невролог Петренко  Вікторія  Миколаївна на Doc.ua
Вікторія Миколаївна, дитячий невролог вищої категорії, кандидат медичних наук, автор наукових статей. Спеціалізується на лікуванні захворювань неврологічного профілю у дітей від народження
Лікар УЗД-фахівець Пудєєва Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна спеціаліст вищої категорії з ультразвукової діагностики в гінекології і акушерстві. Проводить УЗД молочних залоз, органів малого таза у жінок і плоду під час усіх триместрів вагітності, а також дослідження сечовивідної системи
Лікар Психолог, Психотерапевт Конопльова Олена Олексіївна на Doc.ua
Професійний психолог і психотерапевт працює в рамках гештальт-підходу. Олена Олексіївна - консультант і тренер психологічної служби Харківського національного університету ім. Каразіна, ведуча терапевтичної групи «Група психологічної підтримки для мам»; провідна тренінгової програми «Моє призначення» та постійної терапевтичної групи.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Доценко Інна Олегівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт, виправляє неправильне положення зубів, проводить ортодонтичне лікування, використовуючи систему INVISALIGN, а також спільно з іншими фахівцями бере участь в обговоренні плану лікування пацієнтів.
Лікар Стоматолог Вергеліс Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на терапевтичної стоматології, пародонтології (успішно лікує гінгівіт, пародонтит). Володіє методиками озонотерапії, вектор-терапії, методикою по роботі з лазером.
Лікар Акушер-гінеколог Мельник Ксенія Олександрівна на Doc.ua
Мельник Ксенія Олександрівна вже 5 років допомагає жінкам боротися з усіма жіночими недугами та має великий досвід операційного лікування гінекологічних захворювань.
Лікар Психолог Осколкова Тетяна Олегівна на Doc.ua
Займається корекцією поведінки дітей з аутістичним спектром і з затримкою психо-мовного розвитку, консультативною роботою батьків та дітей з особливостями у розвитку, корекцією дитячо-батьківських відносин, мотивацією дітей до шкільного навчання і розвитком пізнавальних процесів (пам'ять, увага, мислення) дітей дошкільного віку.
Лікар Терапевт Гальєва Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар терапевт. Займається лікуванням захворювань дихальних шляхів, захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних захворювань, гематології, сечовивідної системи, захворювань сполучної тканини