Харків

Сторінка 46: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Гастроентеролог, Терапевт Носацька Галина Василівна на Doc.ua
Лікар-терапевт займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань терапевтичного профілю. Оформляє листки непрацездатності. Веде диспансерне спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями
Лікар Нарколог, Психіатр Бражник Лариса Олександрівна на Doc.ua
Лікар нарколог вищої категорії, в професійну сферу діяльності якого входить лікування наркотичної та алкогольної залежностей, ігроманії та тютюнопаління. Володіє такими методиками лікування наркологічних захворювань: лазерне блокування, гіпноз, медикаментозна корекція, імплантація-підшивка пролонговів. З 2004 року керує наркологічним центром "Авіценна".
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Козьмук Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики, гінеколог-ендокринолог, лікує загрози викидня і передчасних пологів, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом, супутні патології під час вагітності.
Лікар Гастроентеролог Фролова-Романюк Еліна Юріївна на Doc.ua
Еліна Юріївна - лікар з великим досвідом проведення діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, запальних захворювань кишечника. Багатством своїх знань лікар ділитися в більш ніж 100 наукових роботах і 4 монографіях. Також авторству лікаря належить 4 патенти.
Лікар Стоматолог Кубишкіна Олена Степанівна на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичному, хірургічному розділах стоматології, пародонтології. В роботі перевагу віддає Вектор-терапії, лазеро-, озонотерапії, проводить зубозберігаючі процедури.
Лікар Стоматолог Кузнецов Роман Володимирович на Doc.ua
Головний лікар стоматологічної клініки Silk, лікар-стоматолог, кандидат медичних наук. Спеціалізується в області ортопедичної стоматології (протезування зубів) і хірургічної стоматології (імплантація, видалення зубів, в тому числі і складних).
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Крупська Людмила Володимирівна на Doc.ua
Людмила Володимирівна сімейний лікар, терапевт, спеціалізується на діагностиці та лікуванні порушень в роботі органів дихання і травлення, серцево-судинної, сечовидільної систем. Привертає, при необхідності, до вузькопрофільних спеціалістів.
Лікар Кардіолог Білоусова Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, володіє навичками з діагностики та лікування найбільш поширених кардіологічних захворювань (гіпертонія, стенокардія, ішемічна хвороба серця, аритмія, міокардит та ін.).
Лікар Уролог Воропай Андрій Юрійович на Doc.ua
Провідний спеціаліст по урології, що володіє навичками оперативної урології, діагностики та лікування проблем з онкоурології, загальної урології та андрології. Успішно лікує статеві інфекції і чоловіче безпліддя, запальні захворювання сечостатевих шляхів
Лікар Акушер-гінеколог Радишевська Лілія Марковна на Doc.ua
Лілія Марківна займається діагностикою та лікування таких захворювань і станів, як: вульвовагиніти, кольпіти, кісти яєчників, аднексити, генітальний герпес, гіперплазія ендометрію, дисплазія шийки матки, мікоплазмоз, молочниця (кандидоз), трихомоніаз, уреаплазмоз, хламідіоз, ендометріоз, ендометрит, ерозія шийки матки, сальпінгоофорити, ендоцервіцити, конділломи