Харків

Сторінка 49: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Стоматолог Мамедова Ольга Сабіровна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дитячий стоматолог, в професійні інтереси якого входить лікування каріозних пошкоджень, ремінералізуюча терапія, герметизація фісур, індивідуальне навчання гігієні.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Нестерук Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та репродуктології. Проводить консультативний прийом, забір та інтерпретацію аналізів, встановлення і видалення ВМС, діагностику ендокринної патології та її лікування, підбір контрацепції, застосовує методики ДРТ
Лікар Стоматолог Сердюк Ярослава Миколаївна на Doc.ua
Область професійних інтересів - консервативне лікування каріозних пошкоджень зубів, а також їх наслідків - запалення нерва (пульпіт), запалення кісткової тканини (періодонтиту).
Лікар Невролог Дубенко Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Невролог, доктор наук. Є професором кафедри невропатології в Медичній академії післядипломної освіти в Харкові.
Лікар Логопед, Сурдолог Дереповська Людмила Вікторівна на Doc.ua
Працює з дітьми і дорослими зі зниженим рівнем слухового сприйняття, алалією, афазією, загальним недорозвиненням мови, затримкою психо-мовного розвитку, порушенням звуковимови, аутистичним спектром, раннім дитячим аутизмом, дисграфією (порушення письма), дислексією (порушення читання), дискалькулією (порушення рахункових операцій).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Валентина Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу лікарську категорію, в своїй роботі використовує догмати доказової медицини, володіє методами кольпоскопії, УЗД в гінекології, проводить радіохвильове лікування ерозивних уражень шийки матки за допомогою апарату "Сургитрон".
Лікар Гастроентеролог Волошина Лідія Георгіївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань травного тракту у дітей. Призначає лікування, дає рекомендації по правильному харчуванню при порушенні апетиту, при зниженні або збільшенні ваги дитини, нестійкому стільці, метеоризмі, захворюваннях шлунка, кишечника, жовчовивідних шляхів та інших органів шлунково-кишкового тракту
Лікар Офтальмолог Баранова Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна Баранова має вищу лікарську категорію за профілем офтальмології. Лікар Баранова володіє всіма необхідними навичками для проведення інструментальних досліджень з діагностики органів зору, оптометрії і коригуванню за допомогою контактних лінз / очок.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Паращук Валентин Юрійович на Doc.ua
Валентин Юрійович - головний лікар Клініки академіка Грищенко, акушер-гінеколог, репродуктолог, професор кафедри акушерства і гінекології № 2 ХНМУ. Спеціалізується на лікуванні всіх видів жіночого безпліддя, УЗД-діагностики статевої сфери жінок, оперативної гінекології
Лікар Стоматолог Беденко Вікторія Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт (перша категорія), здійснює реставрацію твердих тканин зуба, протезування, полум'яне відбілювання, професійну гігієну порожнини рота, а також лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту.