Харків

Сторінка 50: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Терапевт Осика Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар терапевт. Володіє методами клінічного і додаткових методів обстеження пацієнта (збір анамнезу, огляд, вимір артеріального тиску і ЧСС, сатурації крові). Приймає дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Галімова Оксана Іванівна на Doc.ua
Оксана Іванівна лікар кардіолог і фахівець функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, постінфарктним кардіосклерозом, гіперхолестеринемією.
Лікар Стоматолог Мезенцев Євгеній Борисович на Doc.ua
Керівник стоматологічної клініки «Мезенцев», стоматолог-хірург, кандидат медичних наук. У роботі переважно використовує фотополімерні пломби для лікування каріозних пошкоджень зуба, а також якісний цемент від японських, німецьких виробників.
Лікар Стоматолог Савватєєва Маргарита Вікторівна на Doc.ua
Займається терапевтичними процедурами (лікування каріозних / некаріозних уражень, хвороб м'яких тканин). Також спеціалізується на реставраційних методиках.
Лікар Стоматолог Компанієць Наталія Вікторівна на Doc.ua
Професійна сфера інтересів - терапевтичне лікування в стоматології. Володіє техніками лікування каріозних пошкоджень зубів, запалення нервів, а також кісткової тканини.
Лікар Уролог Мінухін Андрій Сергійович на Doc.ua
Лікар-уролог. Кандидат медичних наук. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції, лікуванням простатиту. Проводить діагностику і лікування ЗПП.
Лікар Офтальмолог Яриза Оксана Леонідівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оксана Леонідівна працює офтальмологом понад 15 років, вона досконально володіє методиками інструментальних досліджень органів зору, підбору засобів, що коригують зiр.
Лікар Невролог Дуброва  Євгенія  Вячеславівна  на Doc.ua
Євгенія В'ячеславівна - лікар невролог. Займається діагностикою та лікуванням больових синдромів вертеброгенного походження, головного білю різного генезу ( мігрень, головний біль напруги, цервікокраніалгії, віддалені наслідки ЧМТ тощо), гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, захворювань периферичної нервової системи, розсіяного склерозу, тощо.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог Чернецький Валентин Владиславович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії, онкології і мамології. Займається лікуванням доброякісних і злоякісних захворювань і дисгормональної патології молочних залоз, новоутворень шкіри, м'яких тканин
Лікар Стоматолог Онищенко Світлана Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізація Світлани Євгенівни - ендодонтія - лікування кореневих каналів. Також проводить маніпуляції з терапевтичної стоматології: лікування хвороб каріозної природи (пульпіт, карієс, періодонтит), некаріозних природи (флюороз емалі, некроз твердих тканин зуба, гіперестезія, патологічна стертість зубів, клиновидний дефект, гіпоплазія емалі).