Лікар Інфекціоніст Блажко Валентина Сергіївна на Doc.ua

Блажко Валентина Сергіївна

Лікар другої категорії
7 років досвіду
Дорослі
Лікар займається лікуванням гельмінтозів, хвороби Лайма, гепатиту А, В, С, G, дизентерії (шигельоз), інфекційного мононуклеозу, герпесвірусних інфекцій, кору, краснухи, лямбліозу, оперізуючого лишаю, сальмонельозу, фіброзу печінки, цирозу печінки, токсоплазмозу. Консультує пацієнтів після укусу кліща
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)
Повторний прийом лікаря-інфекціоніста до 1 міс - 350 грн., Повторний прийом лікаря-інфекціоніста більше 1 міс - 400 грн.
ул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київськийм. Пушкінська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 27 Вересень Вт 28 Вересень Ср 29 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Тематичні курси з особливо небезпечних інфекцій
  • ПАЦ з інфекційних хвороб
  • Організація проведення медичних оглядів працівників шкідливих професій
  • Герпесвірусні і інші актуальні вірусні та бактеріальні інфекції в практиці клініциста
  • Консультативний прийом
    • аналіз матеріалу на дифтерію
    • мазок кал на кишкову групу
    • аналіз кал на дисбактеріоз

Освіта

• Харьковский  национальный медицинский университет (2011)
  • Интернатура по специальности «Инфекционные болезни» на кафедре инфекционных болезней Харьковской медицинской академии последипломного образования (ХМАПО) (2013)

Курси

• аналіз кал на дисбактеріоз

Перевірені відгуки про лікаря

42 Відгуки
Ксения 24 Травень 2021
Я пришла к доктору со своими результатами. Мне было назначено до обследования, но на мои вопросы отвечала "почему я не подготовилась" и не принесла в печатном виде результат, а показала в электроне. Мне было дано 30 мин на консультацию, но врач спешила и не была заинтересована моей проблемой. Не понравилось посещение
Инна 15 Березень 2020
Доктор очень краткая, понятная и профессиональная. Визит понравился.
Яна 03 Лютий 2020
Валентина Сергеевна - врач высокопрофессиональный и очень внимательный. Она приняла меня вовремя, выслушала, осмотрела, опросила. Она произвела на меня впечатление хорошего, грамотного специалиста и доброго человека. Учитывает особенности, сопутствующие проблемы и заболевания. Дала ценные рекомендации. Есть улучшение. Спасибо большое! Так же хочу отметить приятный персонал на рецепции ОН клиник .
ЕЛЕНА 14 Листопад 2019
Впечатления положительные! Доктор, очень внимательная. Не просто так относится к пациентам, скользко, а ищет проблему, с которой пришел пациент, и находит решение.
Анастасия 10 Липень 2019
Очень внимательная, произвела впечатление компетентного специалиста, назначила рекомендации. В дальнейшем наверно буду к ней обращаться.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків