Харків

Сторінка 51: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Терапевт, Ендокринолог Кудрявцев Антон Андрійович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на ендокринології та терапії. Займається лікуванням захворювань ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної, сечовидільної і серцево-судинної системи, лікує неврологічні порушення
Лікар Стоматолог Бруєв В'ячеслав Сергійович на Doc.ua
В'ячеслав Сергійович є фахівцем з ортопедичної стоматології. Він виконує високоестетичні протезування за допомогою вінірів і суцільнокерамічних коронок. Також він досконало володіє методикою протезування на імплантатах.
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Ольховський Дмитро Васильович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, терапевт, лікар УЗД, кандидат медичних наук, головним напрямком діяльності якого є лікування всіх поширених кардіологічних хвороб. Усуває захворювання дихальної, серцево-судинної і травної систем.
Лікар Інфекціоніст Андрусович Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається діагностикою та лікуванням захворювань інфекційної і паразитарної етіології. При гострих станах можливий виїзд на будинок. Має великий клінічний досвід лікування хронічних вірусних гепатитів В і С сучасними безінтерфероновимі схемами. Консультує виїжджають за кордон з питань профілактики ендемічних захворювань.
Лікар Психолог Чернуха Наталія Олександрівна на Doc.ua
Чернуха Наталія працює в системно-фокусованому підході, де в роботі з клієнтом беруться до уваги всі аспекти життя людини: фізіологія, психологія та соціальні взаємини. Людина - це складна система! У роботі з клієнтом, системно-сфокусований терапевт приймає до уваги і працює над усіма аспектами життя цієї людини: фізичне самопочуття, емоційні переживання, поведінку і взаємодію в соціумі
Лікар Невролог, Пульмонолог, Терапевт Березовський Олександр Євгенійович на Doc.ua
Лікар-терапевт, пульмонолог, кандидат медичних наук, проводить діагностику і лікування таких захворювань легенів: пневмонія, бронхіальна астма, хронічна обструктивна легенева хвороба тощо. Спеціалізується на реабілітації хворих неврологічного та терапевтичного профілів.
Лікар Стоматолог Морозова Світлана Миколаївна на Doc.ua
Здійснює лікування каріозних пошкоджень зуба, проводить реставрацію зубів (повну, часткову), знімає зубні відкладення. Також веде прийом дітей.
Лікар Акушер-гінеколог Нагірний Антон Сергійович на Doc.ua
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Ігнатенко Наталя Анатоліївна на Doc.ua
Наталія Анатоліївна лікар дерматовенеролог, дерматолог. Проводить діагностику і лікування шкірних захворювань, грибкових, хвороб, що передаються статевим шляхом, терапію шкірних патологій запального, інфекційного, алергічного та іншого характеру.
Лікар Стоматолог Зінов'єва Марія Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює у напрямку терапевтична стоматологія: ефективно лікує періодонтит, пульпіт, пародонтоз, глосит і т.д., проводить мікропротезування, відбілювання і прямі реставрації зубів.