Харків

Лікарі спортивної медицини (ЛСМ) в Харкові

Сьогодні, 23 Квітня
Лікар Травматолог, Ортопед, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Абу Бакер Ахмад Мохаммад на Doc.ua
1год опыта
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії виконує наступні маніпуляції: лікування відкритих і закритих переломів, консервативне лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів, вправлення вивихів
Медрелакс
Консультація лише онлайн
вул. Плеханівська, 19ана карті
Основ’янськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Терапевт, Реабілітолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Яковська Аліна Ігорівна на Doc.ua
Аліна Ігорівна - лікар терапевт, лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Спеціалізується на проведенні консультації терапевта, консультації лікаря фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар проводить мануальну терапію, реабілітацію після оперативних втручань та травм, метод сухої голки, післяпологову реабілітацію. Аліна Ігорівна займається лікуванням таких захворювань, як міозити, міофасціальний синдром, больовий синдром, діастаз, післяпологові травми, міжхребцеві грижі, остеохондроз, контрактом суглобів.
Лікувально-діагностичний центр «Алеф-клінік»
Стоимость процедур согласно ценам в прайсе.
ул. Пушкинская, д. 32, оф. 111на карті
Київськийм. Архітектора Бекетова
Виклик додому
Лікар Кінезітерапевт, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Королик Сергій Валерійович на Doc.ua
Кінезітерапевт, лікар спортивної медицини та ЛФК, проводить лікування методом кінезітерапії болів в спині (остеохондроз, міжхребцеві грижі), артрозів великих суглобів, порушень постави, плоскостопості. Займається підготовкою до ендопротезування, відновленням та реабілітацією організму після травм.
Медичний центр лікаря Бубновського на Салтовці
вул. Академіка Павлова, 271на карті
Салтівськийм. Академіка Павлова
4.5
Лікар Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Фізіотерапевт, Травматолог, Ортопед Малик Кирило Юрійович на Doc.ua
Спеціаліст займається відновленням стану здоров'я у післяопераційних і перенесли різні травми пацієнтів. Здійснює реабілітаційні процедури після спортивних травм, інсультів і інфарктів. Веде консультативний прийом пацієнтів, надає широкий спектр фізіотерапевтичних процедур і проводить заняття лікувальною фізкультурою.
Лікар Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Масажист Зейналова Фіруза Алісогораївна на Doc.ua
Зейналова Фіруза Алісогораєвна має досвід роботи тренером, лікарем спортивної медицини та ЛФК. Виконує масаж всіх типів і має окрему спеціалізацію з дерматовенерології.
Медлайн
вул. Пушкінська 11/13на карті