Харків

Сторінка 44: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Офтальмолог Чернявська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Чернявська О. А. спеціалізується на підборі засобів, що коригують зір, у дорослих пацієнтів / дітей. Вона підбирає м'які лінзи (мультифокальні, астигматчні лінзи), окуляри.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог Заліс-Якименко Олександра Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олександра Павлівна — лікар гастроентеролог, ендоскопіст, дієтолог. Займається лікуванням захворювань органів шлунково-кишкового тракту, харчової поведінки, а також корекцією харчування при аутоімунних захворюваннях. Можливий ідеологічний прийом дітей
Лікар Психолог, Психотерапевт Кострикін Олексій Вікторович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Доктор психологічних наук, психолог, психотерапевт. У професійні інтереси лікаря входять: консультації, психологічна терапія, стресопсихотерапії, техніка гіпнозу. Спеціалізується на психологічних розладах, алкогольній, нікотиновій, харчовій залежності.
Лікар Стоматолог Мариняк Олена Степанівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-хірург, проводить реставрацію твердих тканин зуба, лікування пульпіту, періодонтиту, карієсу, а також професійну гігієну порожнини рота. Спеціаліст в хірургічній стоматології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Лабузна Юлія Володимирівна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається лікуванням таких захворювань, як: патологія шийки матки, поліпи ендометрію, гіперплазія ендометрія, кісти яєчників, лейоміома матки
Лікар Отоларинголог Юревич Надія Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить ендоскопічні і радикальні операції на навколоносових пазухах, тонзилектомію, аденотомію, пластичні операції на м'якому небі, ендоскопічні операції на голосових зв'язках, промивання піднебінних мигдалин, пластичні операції на носовій перегородці. Лікує алергічний риніт, викривлення носової перегородки, гострі та хронічні синусити, гайморит, фронтит, аденоїди, поліпи порожнини носа
Лікар Психолог Чеверда Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Сімейний психолог, працює з повторюваними ситуаціями і конфліктами в сім'ї, втратами, захворюваннями після значущих подій, конфліктами на роботі, вирішує питання по сексуальності, відносин в парі.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Блажко Юлія Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні жіночого безпліддя, плануванні та веденні фізіологічної і патологічної вагітності. Проводить дослідження і корекцію гормонального фону, лікування запальних захворювань репродуктивних органів, патологічних змін тканин шийки матки, кістозних утворень яєчників, різних порушень менструальної функції та інших захворювань, що перешкоджають зачаття і виношування вагітності. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію, ендоскопічні оперативні втручання.
Лікар Педіатр Кучма Максим В'ячеславович на Doc.ua
Лікар-педіатр, імунолог, спеціалізується на лікуванні захворювань дихальних органів у дітей, імунологічних порушень, інфекційних сезонних інфекцій. Планує календар щеплень для дитини.
Лікар Терапевт Цогоєва Луїза Магомедівна на Doc.ua
Луїза Магомедовна лікар терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювання дихальних шляхів, крові і кровообігу, ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи. Проводить спостереження за станом здоров'я в динаміці.