Харків

Сторінка 39: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Андролог, Уролог Панасовський Микола Леонідович на Doc.ua
Уролог-андролог, фахівець клініки Феськова А. М. Професійні інтереси – лікування запалень, що виникають в сечовивідній системі, патологій чоловічих статевих органів, а також порушень функції репродукції.
Лікар Невролог Калашникова Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Обстежує пацієнтів з підозрою на недуги периферичної нервової системи, діагностує патологічні процеси в клітинах головного мозку і оточуючих його судинах.Призначає терапію при черепно-мозкових травмах, ВСД, інсульті та т. п. Займається профілактикою хронічних захворювань, надає кваліфіковану медичну допомогу при гострих патологіях. Володіє технікою кінезіотейпування, проводить терапію для пацієнтів з вираженим больовим синдромом.
Лікар Дієтолог Буткевич Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дієтолог, займається складанням дієтичних програм, індивідуального раціону, проводить корекцію харчування при гіпотрофії, захворюваннях органів травлення і сечовиділення, при цукровому діабеті, подагрі, гіпертонічній хворобі, вагітності та грудному вигодовуванні.
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Нестеренко Роман Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, оперативні втручання, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології, як: геморой, парапроктит, анальна тріщина, аноректальний свищ, бурсит, варикоз, варикоцеле, грижа передньої черевної стінки, кіста яєчка
Лікар Уролог Глоба В'ячеслав Юрійович на Doc.ua
В'ячеслав Юрійович - уролог першої категорії. Сфера діяльності лікаря охоплює консультаційний прийом і терапію запальних, інфекційних захворювань, що виникають в сечостатевій системі. Володіє великим спектром оперативних втручань в урології.
Лікар Акушер-гінеколог Бікетова Юлія Миколаївна на Doc.ua
Консультує з планування вагітності, питань контрацепції, проводить діагностику безпліддя у жінок, за свідченнями виконує медикаментозні аборти на ранніх термінах. Спеціалізується на діагностиці та терапії таких захворювань репродуктивної сфери, як міома, ендометріоз, ерозія шийки матки, запальні захворювання органів малого таза. Грамотно призначає лабораторне обстеження та інші необхідні додаткові дослідження, проводить кольпоскопію, ультразвукову діагностику.
Лікар Ревматолог Ферзат Мохамед Фаез на Doc.ua
Лікар проводить консультативні прийоми з питань ревматологічних захворювань. Лікує такі захворювання, як: болі в суглобах, міокардит, артрит, васкуліт, червоний вовчак, поліартрит, ревматизм, поліміалгія, артрит, хвороба і синдром Рейно
Лікар Алерголог, Педіатр Соколова Анастасія Олексіївна на Doc.ua
Дитячий алерголог, надає профілактику, діагностику, призначає лікування хвороб, викликаною надчутливою ​​(алергічною) реакцією організму у дітей.
Лікар Стоматолог Іскандерова Оксана Віталіївна на Doc.ua
Стоматолог вищої категорії, спеціальність - терапевтична стоматологія. Професійна сфера зайнятості - лікування каріозних пошкоджень зуба, гігієнічна чистка порожнини рота (з використання професійних засобів), відтворення твердих тканин зуба.
Лікар Отоларинголог Бушміна Світлана Олександрівна на Doc.ua
Отоларинголог, лікар вищої категорії.