Харків

Сторінка 40: Приватні лікарі Харкова

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Козар Леонід Якович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-лікар, працює головним лікарем в клініці професора Феськова. Займається питаннями жіночого здоров'я - лікує ендометріоз, аменореї, олігоменореї, ерозію шийки матки та інші хвороби сечостатевої системи.
Лікар УЗД-фахівець Кярімов Рустам Ісмаїлович на Doc.ua
Рустам Ісмаїлович є експертом в сфері ультразвукової діагностики новонароджених, дітей шкільного віку та підлітків, робоча сфера лікаря включає проведення ехокардіографії і нейросонографії.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Маркечко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталя Петрівна багато років займається питаннями діагностики і делікатної терапії патологій жіночих статевих органів і системи репродукції в цілому, інфекцій, які передаються за допомогою статевого акту, гормональних порушень, що впливають на здоров'я статевої системи жінка.
Лікар УЗД-фахівець, Хірург, Ендокринолог Корчагін Єгор Павлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії, ендокринології та ультразвукової діагностики. Займається лікуванням таких, як: резекція щитовидної залози, гемітиреоідектомія, тиреоїдектомія, модифікована шийна дисекція. Проводить хірургічне втручання щитовидної залози, паращитовидних залоз, наднирників
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Рижков Артем В'ячеславович на Doc.ua
Артем Вячеславович є висококваліфікованим акушером-гінекологом, фахівцем з ультразвукової діагностики, а також по ендоскопічному дослідженні організму. Він займається проведенням лапароскопічних операцій, радіохвильового лікування ерозії шийки матки, фертилоскопії, гістерорезектоскопії, гістероскопії, кольпоскопії, конізації шийки матки, пластичних операцій на зовнішніх статевих органах.
Лікар Ревматолог Єфімова Олена Вікторівна на Doc.ua
Олена Вікторівна - ревматолог вищої категорії з колосальним досвідом роботи. Лікар займається діагностикою та лікуванням остеохондрозу, ревматоїдного артриту, хвороби Бехтерєва, артропатій, ревматичної поліміалгії, системного червоного вовчака та інших захворювань ревматологічного профілю. Проводить внутрісуглобні блокади, лікувальний масаж, сеанси фізіотерапії, голкорефлексотерапії та лікувальної фізкультури
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Божко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна займається лікуванням гінекологічних захворювань у жінок, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію, лікує такі захворювання як, молочниця, ендометріоз, кіста яєчника і т.д.
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Мірошниченко Оксана Сергіївна на Doc.ua
Лікар веде прийом як дієтолог, ендокринолог, дитячий ендокринолог. Використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, керується останніми рекомендаціями Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету та Американської діабетологічної асоціації. Є учасником Клубу ендокринологічних новацій
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жулікова Марина Валентинівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить лікування інфекційних хвороб статевих органів жінок (запальних, гормональних та інфекційних). Займається усуненням слабкості м'язів таза, нетриманням сечі у жінок.
Лікар Алерголог, Пульмонолог Прохорова Лариса Олександрівна на Doc.ua
Лікар-алерголог, пульмонолог. Лікує гостру та хронічну кропив'янку, ангіоневротичний набряк (набряк Квінке), алергічний риніт та кон'юнктивіт, поліноз, сезонний алергічний риніт, атопічний дерматит, алергічний дерматит, контактний дерматит, бронхіальну астму