Харків
Медцентр «ОКО»

Медцентр «ОКО»

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «ОКО» - один із провідних офтальмологічних закладів Харкова та України. Передове обладнання, досвічені лікарі, демократичні ціни, а головне - відношення до пацієнту, як до рідного. До ваших послуг: комплексна діагностика зору; лазерна корекція; хірургія катаракти та глаукоми; вітреоретинальна хірургія; дитяча офтальмологія; оптика; нічні лінзи Paragon; блефаропластика; лазерне та медикаментозне лікування сітківки; хірургія повік і кон’юнктиви і ще багато чого. «ОКО» допоможе побачити світ у всій красі. Час бачити більше!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
провулок Отакара Яроша, 12-Ана карті
Шевченківський м.Ботанічний сад

Медичний центр «ОКО» працює у Харкові та Люботині, щоб надати пацієнту найкраще у сучасній офтальмології.

По таким напрямкам, як хірургія катаракти, у нас найсучасніше обладнання та передовий досвід у Харкові та Україні.

Просто перегляньте відео-відгуки пацієнтів на нашому сайті!

З гордістю розкажемо про переваги лікування зору в “ОКО”:

Професіоналізм:

У нашому Центрі працюють офтальмохірурги міжнародного рівня, лікарі та кандидати наук, за плечима яких – десятки тисяч успішних операцій, наукових праць та багато років самовідданої праці.

Людяність:

Зробимо все можливе, щоб допомогти. Приділимо максимум уваги, і порекомендуємо саме те лікування, яке потрібно.
А до людей похилого віку ставимося, як до своїх батьків.

Доступність:

Розуміємо складність економічної ситуації, тому в “ОКО” - демократичні ціни.

Технологічність:

Використовуємо високотехнологічне новітнє обладнання від лідерів офтальмологічної галузі, таких як Alcon і Sonomed.

Максим 18 Березень 2024
Хорошая клиника, хороший персонал и специалисты, все культурно, вежливо, мне понравилось. Записался в клинике на следующий прием
Надія 20 Лютий 2024
Прийняли вчасно, за записом.
Віра 29 Червень 2023
Визит в клинику прошел хорошо. Всем довольна. При необходимости буду обращаться еще. Рекомендую.
Наталья 16 Вересень 2020
Чисто, красиво, вежливо.
Людмила 14 Лютий 2020
Клиника очень чистая, персонал вежливая.
Філії мережі
Все клініки