Харків
Медцентр «ОКО»

Медцентр «ОКО»

add_box Офтальмологія Хірургія ... ще
Медичний центр «ОКО» - один із провідних офтальмологічних закладів Харкова та України. Передове обладнання, досвічені лікарі, демократичні ціни, а головне - відношення до пацієнту, як до рідного. До ваших послуг: комплексна діагностика зору; лазерна корекція; хірургія катаракти та глаукоми; вітреоретинальна хірургія; дитяча офтальмологія; оптика; нічні лінзи Paragon; блефаропластика; лазерне та медикаментозне лікування сітківки; хірургія повік і кон’юнктиви і ще багато чого. «ОКО» допоможе побачити світ у всій красі. Час бачити більше!
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
провулок Отакара Яроша, 12-Ана карті
Шевченківський м.Ботанічний сад
add_box Офтальмологія Хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр.Московський, 278, 3 етаж, каб.308на карті
Харківська область
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр «ОКО» працює у Харкові та Люботині, щоб надати пацієнту найкраще у сучасній офтальмології.

По таким напрямкам, як хірургія катаракти, у нас найсучасніше обладнання та передовий досвід у Харкові та Україні.

Просто перегляньте відео-відгуки пацієнтів на нашому сайті!

З гордістю розкажемо про переваги лікування зору в “ОКО”:

Професіоналізм:

У нашому Центрі працюють офтальмохірурги міжнародного рівня, лікарі та кандидати наук, за плечима яких – десятки тисяч успішних операцій, наукових праць та багато років самовідданої праці.

Людяність:

Зробимо все можливе, щоб допомогти. Приділимо максимум уваги, і порекомендуємо саме те лікування, яке потрібно.
А до людей похилого віку ставимося, як до своїх батьків.

Доступність:

Розуміємо складність економічної ситуації, тому в “ОКО” - демократичні ціни.

Технологічність:

Використовуємо високотехнологічне новітнє обладнання від лідерів офтальмологічної галузі, таких як Alcon і Sonomed.

Обладнання, що використовується в медичному центрі

Офтальмологічні технології клініки «ОКО»:

• Устаткування для хірургії катаракти CENTURION VISION SYSTEM (ALCON)

• Лазер п'ятого покоління 2021 року ALCON WAVELIGHT EX 500
  • Операційний мікроскоп LUXOR (ALCON)
  • Безконтактний оптичний біометр ARGOS (ALCON)
  • Система для вітреоретинальної хірургії CONSTELLATION VISION SYSTEM (ALCON)
  • Спектральний оптичний когерентний томограф SOCT COPERNICUS REVO NX 130 (OPTOPOL TECHNOLOGY)
  • Діагностичний пристрій WAVELIGHT OCULYZER II останнього покоління (2021 рік)
  • Діагностичний пристрій WAVELIGHT ALLEGRO TOPOLYZER VARIO  останнього покоління (2021 рік);
  • Ультразвуковий діагностичний сканер VUMAX HD;
  • Лікувальний комплекс "Амбліокор";
  • Автоматичний проєктор знаків EUCARIS TSCP-800;
  • Портативний тонометр ICARE HOME і ще багато чого
Максим 18 Березень 2024
Хорошая клиника, хороший персонал и специалисты, все культурно, вежливо, мне понравилось. Записался в клинике на следующий прием
Надія 20 Лютий 2024
Прийняли вчасно, за записом.
Віра 29 Червень 2023
Визит в клинику прошел хорошо. Всем довольна. При необходимости буду обращаться еще. Рекомендую.
Владислава 08 Листопад 2021
Все дуже зрозуміло пояснили. Ліки допомагають.
Наталья 16 Вересень 2020
Чисто, красиво, вежливо.