Харків
Офтальміка, міжнародний медичний центр

Відгуки про клініку Офтальміка, міжнародний медичний центр

add_box Офтальмологія ... ще
Міжнародний медичний центр «Офтальміка» – це центр лікування зору, який був створений в 2005 році на базі однієї з найбільш відомих і найстаріших офтальмологічних клінік України Міської клінічної лікарні №14 ім. професора Л.Л. Гіршмана. В «Офтальміці» працюють офтальмологи, які активно використовують у своїй діяльності сучасне обладнання та найновіші методики лікування хвороб очей. Лікарі даного медичного закладу постійно беруть участь в українських і зарубіжних медичних симпозіумах і конференціях, підвищуючи свої професійні навички.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Отакара Яроша, 16-Гна карті
Шевченківський м.Ботанічний сад
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
19 відгуків
Діана 11 Квітень 2024
Прекрасная клиника, персонал дружелюбный, прекрасно приняли
Денис 08 Лютий 2024
Очікував майже сорок хвилин, щоб попасти на візит. Це було дуже незручно.
Констянтин 20 Січень 2024
Дуже гарно все було.
Антон 13 Січень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Софыя 02 Січень 2024
Візитом до клініки залишилась дуже задоволеною - дуло затишно, комфортно, лікар змогла надати допомогу, а коли пролунала тривога, нас усіх швиденько провели у підвальчик.
Віталій 06 Грудень 2023
В загальному все сподобалось. Дякую.
Станіслав 15 Листопад 2023
Все мене влаштувало у клініці, все добре, записався на наступний прийом
Ганна 18 Березень 2021
Возила бабушку на обследование. Хочу сказать всем огромное спасибо! Очень приятное отношения и уважение к пациенту! Бабушка осталась довольна.
Любовь 30 Квітень 2019
Очень хорошо, все. Единственное, это был праздничный день, конечно, пришлось доктора подольше ждать, чем все процедуры. Но вообще, все очень вовремя, все очень чисто, стерильно, все очень были вежливы, любезны. Все очень хорошо, все понравилось. Спасибо.
Юлия 15 Лютий 2019
Я попала на прием на час позже, там была живая очередь и непонятно зачем тогда записываться заранее.
Філії мережі
Все клініки