Харків
Офтальміка, міжнародний медичний центр

Офтальміка, міжнародний медичний центр

add_box Офтальмологія ... ще
Міжнародний медичний центр «Офтальміка» – це центр лікування зору, який був створений в 2005 році на базі однієї з найбільш відомих і найстаріших офтальмологічних клінік України Міської клінічної лікарні №14 ім. професора Л.Л. Гіршмана. В «Офтальміці» працюють офтальмологи, які активно використовують у своїй діяльності сучасне обладнання та найновіші методики лікування хвороб очей. Лікарі даного медичного закладу постійно беруть участь в українських і зарубіжних медичних симпозіумах і конференціях, підвищуючи свої професійні навички.
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний
вул. Гончара, 5на карті
Київський м.Пушкінська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Отакара Яроша, 16-Гна карті
Шевченківський м.Ботанічний сад

Міжнародний медичний центр «Офтальміка» являє собою медичний заклад нового покоління, де проводиться лікування різних офтальмологічних захворювань. Завдяки кваліфікованим лікарям і новим технологіям діагностика, яка проводиться в центрі, відрізняється безпекою і точністю, а лікування – ефективністю. Фахівці «Офтальміки» підтримують дружню атмосферу, завдяки чому вирішують найбільш складні завдання, що стосуються лікування зору. Крім того, вони відносяться до кожного пацієнта з розумінням і повагою, щоб перебування в центрі було максимально комфортним.

Послуги, що надаються в медичному центрі «Офтальміка»:

• лазерна корекція зору, в тому числі лазерні операції;
  • лазерна хірургія катаракти;
  • хірургія катаракти;
  • лікування глаукоми, захворювань сітківки, кератоконуса;
  • рефракції терапія лінзами Paragon.

Цінності медичного центру «Офтальміка»:

• повага і довіра як в колективі лікарів, так і по відношенню до кожного нового пацієнта, що якісно покращує надаються в центрі послуги;
  • орієнтація на стандарти лікування зору передових клінік – лікарі стежать за останніми змінами та напрацюваннями світової медицини, вважають за краще працювати на обладнанні, створеному світовими лідерами в цій сфері. До того ж в клініці застосовуються інновації в менеджменті та сервісі;
  • якість лікування, заради якого лікарі постійно вдосконалюють свої знання та навички, вивчають нові технології і методи, що дають їм право відповідати європейським стандартам якості лікування офтальмологічних захворювань.

Обладнання центру «Офтальміка»:

• лазерна ексимерна установка Alcon ALLEGRETTO Eye-Q WAVELIGHT для вимірювання поверхні рогівки, а також отримання даних для рефракційної хірургії;
  • кератотопограф Alcon ALLEGRO Oculyzer, за допомогою котрого фахівці проводять аналіз катаракти, пахіметрію, тривимірний аналіз передньої камери і ін.;
  • прилад Carl Zeiss IOL Master (біометричний) дозволяє вимірювати радіус кривизни рогівки, довжину осі очного яблука і глибину передньої камери, а також визначати розрахунок штучного кришталика (пердопераціонний);
  • щілинна лампа Topcon SL-D7 для обстеження очей, отримання знімків райдужної оболонки, рогівки, очного дна і кришталика;
  • Carl Zeiss Humphrey Field Analyzer HFA II-750і – аналізатор поля зору, який диференціює помилки між відхиленням від точки фіксації і положенням голови;
  • тонометр Topcon СТ-80 (комп'ютеризований) для вимірювання внутрішньоочного тиску;
  • автокерато-рефрактометр Topcon KR-8800 – вимір кривизни рогівки і рефракції ока з метою підбору окулярів, а також контактних лінз;
  • система Alcon Ultrascan для вимірювання параметрів очного яблука, виявлення в очах сторонніх тіл, діагностики новоутворень сітківки і судинної оболонки;
  • ультразвукова система Alcon Ocuscan RxP;
  • факоемульсифікатор Alcon Infiniti;
  • мікроскоп Haag -Streit Moller Hi-R 900 (операційний);
  • лазер Carl Zeiss Visulas YAG III Combi;
  • щілинна лампа Haag -Streit BQ 900;
  • когерентний оптичний томограф OptoVue RTVue-100;
  • тонометр (апланаціонний) Haag -Streit AT 900 D;
  • лампа Зайлера IROC UV-X™ версія 1000.
Богдан 12 Липень 2024
Гарна клініка, візит пройшла на вищому рівні.
Сергій 04 Червень 2024
Комфортно було у клініці. Прийняли вчасно - це сподобалося. Загалом непогана клініка.
Володимир 26 Квітень 2024
Зайцева Екатерина Константиновна - хороший, внимательный доктор. Клиника очень нравится, персонал очень хороший, замечаний не было. В клинику приятно обращаться
Діана 11 Квітень 2024
Прекрасная клиника, персонал дружелюбный, прекрасно приняли
Сергій 03 Квітень 2024
Нам все дуже сподобалося у цій клініці. Все пройшло доволі добре.