Харків

Сторінка 43: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Офтальмолог Гула Наталія Володимирівна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог, здійснює консультативний прийом дітей з перших днів життя, проводить апаратне лікування, терапію астигматизму, далекозорості, короткозорості, косоокості, амбліопії і ін.
Лікар Нарколог, Психолог, Психотерапевт Андрух Павло Георгійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Павло Георгійович більше 20 років в медицині. Професор кафедри психотерапії ХМАПО. Спеціалізується по таких напрямках як: позбавлення від наркозалежності і лікування психічних розладів: неврозів, депресій, нав'язливих станів і под. Застосовує такі методи як: «підшивка», крапельниці, сеанси «кодування», гіпнозу, недирективного трансу.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Дроговоз Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар кабінету патології шийки матки. Лікар лікує всі види жіночого безпліддя і будь-які патології шийки матки, проводить УЗД-діагностику жіночих статевих органів щитовидної і молочних залоз. Є автором наукових публікацій (15) і асистентом кафедри акушерства і гінекології ХНУ ім. В.Н. Каразіна.
Лікар Педіатр Мєшков Олександр Альбертович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, педіатр. Високопрофесійний доктор з багаторічним досвідом роботи завідувачем відділення в обласній дитячій інфекційній лікарні. Спеціалізується з гострих респіраторних захворювань та їх ускладнень у дітей (ларингіти, бронхіти, пневмонія). Прихильник принципів мінімального лікарського впливу на дитячий організм. Має багаторічний досвід роботи завідувачем педіатроіческого відділення.
Лікар Акушер-гінеколог Бардадим Ольга Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст з лікування ерозій шийки матки і запальних захворювань органів малого таза. Має величезний досвід в проведенні кольпоскопії. Професіонально займається лікуванням патологічного клімаксу.
Лікар Нарколог Кіосєв Олексій Вікторович на Doc.ua
Лікар-нарколог, кандидат медичних наук, головний лікар Наркологічного спеціалізованого медичного центру. Спеціалізується на лікуванні алкоголізму, жіночого алкоголізму, наркотичної залежності. Консультує пацієнтів щодо пивного алкоголізму, а також виводить із запою.
Лікар Логопед Маслова Лілія Станіславівна на Doc.ua
Логопед вищої категорії, педагог, у своїй практичній роботі досягла великих результатів в корекції загального недорозвинення мови, порушеннях вимови, ритму і темпу мови, заїкання.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Бєльська Олена Олександрівна на Doc.ua
Дерматолог, професійна область інтересів якого включає лікування псоріазу, піодермії, червоного плоского, оперізувального, рожевого лишаю. Видаляє утворення у вигляді бородавок, вугрів, папілом.
Лікар Невролог Бервено Ельвіра Іванівна на Doc.ua
Невропатолог. Проводить консультативні прийоми і обстеження - (ЕЕГ, РЕГ, ЕХО-ЕГ) з лікування судинної патології головного мозку, - захворювань нервової системи на тлі патології хребта, - захворювань центральної нервової системи (наслідки ЧМТ, енцефаліту, менінгіту, міастенії, дегенеративні захворювання), - захворювання периферичної нервової системи, епілепсія, астенічні синдроми.
Лікар Хірург Штикер Станіслав Юрійович на Doc.ua
Хірург дитячий, лікар вищої категорії. Висококласний хірург з успішним досвідом роботи в галузі дитячої хірургії та дитячої урології проводить консультативний прийом, оперативні втручання.