Харків
Лікар Невролог Кошелєва  Ганна  Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Кошелєва Ганна Миколаївна

Консультація від 550 грн
Ганна Миколаївна - лікар невролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: грижі, протрузії, невралгії, полінейропатії, судинні захворювання, комплексному лікуванню вегетосудинної дистонії. Також лікар займається реабілітацією після нейрохірургічних операцій на хребті та спинному мозку.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Валентин 04 Червень 2024
Лікар нам дуже сподобався. Візит пройшов прекрасно. Уже записалися на повторний візит саме до цього лікаря.
Тамара 16 Квітень 2024
Візитом задоволена, отримала призначення, дякую.
Вадим 02 Квітень 2024
Сподобались підхід та ставлення до пацієнта, швидке визначення діагнозу та гарного визначення лікування.
Анна 26 Березень 2024
Лікарка надала інформативну консультацію та рекомендації, планую повторний прийом, дякую.
Ірина 17 Лютий 2024
Уважно вислухала, надала консультацію на достатньому рівні, виписала ліки, що допомагають.
Аліна 06 Лютий 2024
Все гаразд.
Михайло 03 Лютий 2024
Все добре пройшло. Лікар професіонал своєї справи, гарний лікар.
Марія 25 Січень 2024
Можу поставити найвищу оцінку, прийом пройшов добре, отримала всю інофрмацію, яка мене цікавила щодо моїх сиптомів, дякую!
Іван 24 Січень 2024
В загальному візит сподобався.  Але лікар сказала, що потрібно пройти додаткову діагностику. Я її зробив і хотів дізнатися чи потрібно мені звертатися додатково ще до іншого лікаря. Коли я захотів отримати, якусь додаткову консультацію мені сказали повторний візит буде коштувати знову ж гроші, а якщо ні, то чекати три тижні. Це для мене не зрозуміло, чому після першої консультації я не зміг отримати ніякої додаткової інформації безплатно.
Григорий 12 Грудень 2023
Врач хорошо услышал мои запросы, подобрал подходящее лечение, полностью и детально описал мою проблему и надлежащее лечение, услышал все мои запросы. Получил план действия и что делать дальше

Всі лікарі Харків