Харьков
Врач Невролог Кошелева  Анна  Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Кошелева Анна Николаевна

Анна Николаевна – врач невролог высшей категории, кандидат медицинских наук. Специализируется на лечении таких заболеваний, как: грыжи, протрузии, невралгии, полинейропатии, сосудистые заболевания, комплексном лечении вегетососудистой дистонии. Также врач занимается реабилитацией после нейрохирургических операций на позвоночнике и спинном мозге.

Проверенные отзывы о враче отзывов

Тамара 16 Апрель 2024
Візитом задоволена, отримала призначення, дякую.
Вадим 02 Апрель 2024
Сподобались підхід та ставлення до пацієнта, швидке визначення діагнозу та гарного визначення лікування.
Анна 26 Март 2024
Лікарка надала інформативну консультацію та рекомендації, планую повторний прийом, дякую.
Ірина 17 Февраль 2024
Уважно вислухала, надала консультацію на достатньому рівні, виписала ліки, що допомагають.
Аліна 06 Февраль 2024
Все гаразд.
Михайло 03 Февраль 2024
Все добре пройшло. Лікар професіонал своєї справи, гарний лікар.
Марія 25 Январь 2024
Можу поставити найвищу оцінку, прийом пройшов добре, отримала всю інофрмацію, яка мене цікавила щодо моїх сиптомів, дякую!
Іван 24 Январь 2024
В загальному візит сподобався.  Але лікар сказала, що потрібно пройти додаткову діагностику. Я її зробив і хотів дізнатися чи потрібно мені звертатися додатково ще до іншого лікаря. Коли я захотів отримати, якусь додаткову консультацію мені сказали повторний візит буде коштувати знову ж гроші, а якщо ні, то чекати три тижні. Це для мене не зрозуміло, чому після першої консультації я не зміг отримати ніякої додаткової інформації безплатно.
Григорий 12 Декабрь 2023
Врач хорошо услышал мои запросы, подобрал подходящее лечение, полностью и детально описал мою проблему и надлежащее лечение, услышал все мои запросы. Получил план действия и что делать дальше

Все врачи Харьков