Харків

Сторінка 38: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Ортопед, Травматолог Козлов Олександр Миколайович на Doc.ua
Козлов Олександр Миколайович є досвідченим фахівцем з загальної хірургії, травматології, ортопедії, урології. Лікар Козлов О. М. займається виконанням ургентних операцій у дітей понад 30 років, він має по хірургії вищу кваліфікаційну категорію.
Лікар Невролог Федосєєв Віталій Альфредович на Doc.ua
Дитячий невролог із загальним стажем медичної практики 23 роки. Практикуючий лікар, а також діючий викладач Харківського національного університету ім. Каразіна. Є одним з кращих дитячих неврологів м. Харків.
Лікар Ендокринолог Попова Світлана Стефанівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Доктор наук, лікар-ендокринолог, має вищу категорію, область професійної діяльності - лікування гормональних порушень, пов'язаних з цукровим діабетом, порушень роботи щитовидної залози, порушень обміну кальцію і т.д.
Лікар Психолог Гузьман Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна є досвідченим психологом, кандидатом соціологічних наук. Займається лікуванням захворювань психологічного характеру у дітей, дорослих. Проводить індивідуальні, сімейні консультації, групові тренінги.
Лікар Кардіолог Лесунова Лідія Олексіївна на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії, заслужений лікар України. Практикує системний підхід в лікуванні пацієнта.
Лікар Онколог, Уролог Налбандян Тарон Альбертович на Doc.ua
Завідувач онкоурологічних відділенням "Обласного центру онкології" Лікар спеціалізується на онкохірургії, проводить біопсії пухлин нирок, наднирників і простати, трансуретральну резекцію передміхурової залози, новоутворень сечового міхура, пункційну нефростомію, а також лапароскопічні операції – різні види простатектомії, адреналектомії, цистектомії і т. д. Крім того, має спеціалізацію з ультразвукової діагностики
Лікар Лікар функціональної діагностики Улесова Галина Василівна на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики, кардіолог вищої категорії, проводить діагностику гіпертонії, ішемічної хвороби, порушень ритму і провідності серця і т.д. До того ж, спеціалізується на проведенні ехокардіографії серця, а також дослідженні морфологічної та функціональної складової нормальної роботи серця
Лікар Ортопед, Травматолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Абу Бакер Ахмад Мохаммад на Doc.ua
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії виконує наступні маніпуляції: лікування відкритих і закритих переломів, консервативне лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів, вправлення вивихів
Лікар Ортопед, Травматолог Паламарчук Владислав Валерійович на Doc.ua
Травматолог-ортопед спеціалізується на проведенні остеосинтезу (інтрамедулярний, накістковий і позавогнищевий) і консервативному лікуванні переломів будь-якої локалізації. Проводить артроскопічні операції при травмах і захворюваннях колінного суглоба, ендопротезування, оперативне лікування Hallux Valgus
Лікар Гастроентеролог, Отоларинголог Головін Володимир Володимирович на Doc.ua
Володимир Володимирович лікар першої категорії. Також в спеціалізацію доктора входить консервативне лікування захворювань ЛОР-органів у гострій / хронічної стадії, надання допомоги після травмування ЛОР-органів