Харків

Остеопати в Харкові

Сьогодні, 26 Квітня
Лікар Нутриціолог, Остеопат Агапова  Марія   на Doc.ua
Дієтолог. Валеолог. Остеопат, тілесно-орієнтований терапевт. Фахівець, який бездоганно використовує біоімпедансне тестування, комплексне дослідження вашого поточного стану для покращення здоров’я шляхом тонкого настроювання існуючого способу життя клієнта. Оцінка результатів біоімпедансного тестування проходить у зв'язку з клінічними аналізами, способом життя, психоемоційним станом, історією захворювань та цілями клієнта. Так ми не лише лікуємо існуючі проблеми, а й унеможливлюємо причини нових. Консультація також включає розробку індивідуальних програм: персональний план досягнення цілей – управління вагою, покращення загального самопочуття, підтримка енергії.
Дерматологія плюс
Консультація лікаря нутриціолога з біоімпедансним тестуванням - визначення складу тіла людини у співвідношенні (БІМ) - 1000 грн Біоімпедансне тестування (БІМ) – 550 грн
вул. Дарвіна, 9на карті
Київськийм. Архітектора Бекетова
Консультаціявід 650 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Реабілітолог, Остеопат Денисов Павло Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на реабілітології (остеопатії). Застосовує м'які остеопатічні техніки (мануальні) корекції суглобів, м'язів, сухожиль; мануальні техніки корекції внутрішніх органів - шлунок, печінку, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки