Харків

Нутриціологи Харкова

Лікар Нутриціолог Войно-Данчишена  Олена  Борисівна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Олена Борисівна – спеціаліст нутріціолог, приймає дітей з 3 років та дорослих. Консультує з питань побудови здорового раціону для дитини, консультування та подальший супровід клієнта до результату в питаннях: корекції харчування для оздоровлення, навчає побудувати раціон для всієї сім'ї, зниження або набору ваги, а також загального оздоровлення організму
Лікар Остеопат, Нутриціолог Агапова  Марія  на Doc.ua
Консультація від1200 грн
Дієтолог. Валеолог. Остеопат, тілесно-орієнтований терапевт. Фахівець, який бездоганно використовує біоімпедансне тестування, комплексне дослідження вашого поточного стану для покращення здоров’я шляхом тонкого настроювання існуючого способу життя клієнта. Оцінка результатів біоімпедансного тестування проходить у зв'язку з клінічними аналізами, способом життя, психоемоційним станом, історією захворювань та цілями клієнта. Так ми не лише лікуємо існуючі проблеми, а й унеможливлюємо причини нових. Консультація також включає розробку індивідуальних програм: персональний план досягнення цілей – управління вагою, покращення загального самопочуття, підтримка енергії.
Лікар Дієтолог, Терапевт, Нутриціолог Чечкань Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Анастасія Олександрівна - лікар-терапевт, дієтолог, нутріціолог