Дніпро
Лікар Мануальный терапевт, Невролог, Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Сомнолог, Остеопат Кир'ян Віктор Іванович на Doc.ua
Консультація від500 грн
Невролог, психотерапевт, мануальный терапевт, має першу категорію, також займається голковколюванням, йогатерапіэю з метою лікування наслідків ушкоджень і захворювань нервової системи (інфекційно-запальних, травматичних, токсичних), вертеброгенної патології, захворювань периферичної нервової системи та ін. За допомогою екзистенціальної, раціональної і тілесно-орієнтованої психотерапії, коригує невротичні і психоневрологічні розлади.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 432 відгуки

Владислав 17 Липень 2024
Хороший спеціаліст.
Маргарита 15 Липень 2024
Денис 09 Липень 2024
Прийомом у мануального терапевта задоволений, візит влаштував, зауважень немає, все сподобалося, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Андрій 08 Липень 2024
Дуже гарно пройшов візит. Усе було досить адекватно, лікар надав чіткі відповіді на усі мої запитання, які мене цікавили. Розписав чудово все що потрібно буде зробити в плані обстеження. Обов'язково прийду ще на візит саме до цього лікаря.
Марія 04 Липень 2024
Лікар дуже грамотний, спокійний спеціаліст. Дав чіткі відповіді на усі запитання, питань взагалі ніяких не залишилося по роботі лікаря.
04 Липень 2024
Лікар нам дуже сподобався, чудово нас проконсультував, надав всі необхідні рекомендації, назначив додаткові обслідування. Плануємо і надалі лікуватися саме у цього спеціаліста.
Антон 02 Липень 2024
Сподобалось все, насамперед професійність лікаря.
Тетяна 02 Липень 2024
Усе сподобалось, консультація пройшла адекватно, спокійний лікар, усе пояснив доступно та зрозуміло.
Анастасія 27 Червень 2024
Я почувалась дуже комфортно в бесіді та в огляді, дуже компетентний був лікар. Все сподобалось
Олена 11 Червень 2024
На прийомі все нормально було, я задоволена, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро