Дніпро
Лікар Мануальный терапевт, Невролог, Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Сомнолог, Остеопат Кир'ян Віктор Іванович на Doc.ua
Невролог, психотерапевт, мануальный терапевт, має першу категорію, також займається голковколюванням, йогатерапіэю з метою лікування наслідків ушкоджень і захворювань нервової системи (інфекційно-запальних, травматичних, токсичних), вертеброгенної патології, захворювань периферичної нервової системи та ін. За допомогою екзистенціальної, раціональної і тілесно-орієнтованої психотерапії, коригує невротичні і психоневрологічні розлади.

Перевірені відгуки про лікаря 414 відгуків

Максим 25 Квітень 2024
Лікар дуже все грамотно розказав про мою проблему, доступно пояснив причини виникнення цих проблем, надав хороші рекомендації. Загалом цей візит мені дуже сподобався, лікар дуже хороший спеціаліст.
Вікторія 25 Квітень 2024
Олександр 18 Квітень 2024
Дуже сподобався візит і лікар теж. Все пройшло чудово.
Тетяна 17 Квітень 2024
Прийом дуже сподобався
Валерия 04 Квітень 2024
Прием прошел отлично, очень комфортно, у доктора буду продолжать терапию
Юлія 26 Березень 2024
Лікар досвідчений, вислухав уважно мої скарги, дав свої рекомендації, висловив свою думку, призначив лікування. Візитом до лікаря залишилася задоволена
Євген 14 Березень 2024
Всё прошло хорошо. Доктор приветливый и спокойный. Выслушал все жалобы и предложил несколько шагов для решения проблемы
Вікторія 13 Березень 2024
Дуже уважний, ввічливий, компетентний, приємний у спілкуванні лікар.Візит пройшов дуже добре, все було просто чудово.
Любов 02 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Євгеній 01 Березень 2024
Лікар сподобався, дуже кваліфікований, ніяких проблем і запитань не виникло, зрозуміло все описав, зробив призначення, все було добре
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро