Лікар Кардіолог Корчма Наталія Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Корчма Наталія Миколаївна

Лікар вищої категорії
19 років досвіду
Дорослі
Наталія Миколаївна - кардіолог вищої категорії, компетентна в діагностиці та лікуванні серцевої недостатності, порушень ритму, запалень структур серця і проблем з артеріальним тиском. Лікар відновлює пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда та операції на серці, здійснює профілактику судинних захворювань
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)
Повторный прием — 270 грн.
ул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київськийм. Пушкінська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
9 Відгуки
Анна 05 Червень 2021
Очень замечателььный, приятный доктор. Визитом осталась довольна.
Людмила 30 Березень 2021
Понадобилась срочная консультация кардиолога. Времени на чтение отзывов в сетях не было. Пришла, как говорится, в слепую. Врач, Корчма Наталья Николаевна, провела полный осмотр, ознакомилась со всеми документами, дала подробные рекомендации и советы, ответила подробно и понятно на все возникшие вопросы. Атмосфера приёма, компетентность, широкий спектр советов (для повседневного использования) по-хорошему потрясли. Врач любит свою профессию и любит людей. Всем желаю крепкого здоровья, но если вам понадобится помощь, искренне советую обращаться к ней. Наталье Николаевне большое спасибо!
Владимир 14 Листопад 2020
Отличный врач!!! Как кардиолог-от Бога!!! Разобрала меня по составляющим и за неделю привела в норму.
Надежда 13 Червень 2020
Лікарка приємна людина, все доступно пояснила та розповіла по моїй проблемі. Залишилась всім задоволена

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків