Харків

Сторінка 57: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Офтальмолог Скорописова Світлана Валеріївна на Doc.ua
Лікар Скоропісова має першу категорію по офтальмології, вона веде прийом в якості лікаря-офтальмолога понад 20 років. В область професійних інтересів Скоропісовой С. В. Входить Оптометрія, а також індивідуальних підбір засобів для коригування зору - окулярів від компаній «Nikon», «Seiko», «Rodenstock», контактних лінз від компаній «Cooper», «Bausсh / Lomb», «Zeiss» та ін
Лікар Гірудотерапевт, Масажист Захарова Марина Вікторівна на Doc.ua
Гірудотерапевт, вісцеральний терапевт, діагност, енерготерапевт, фахівець з різних видів масажу, проводить терапію тромбофлебіту, варикозного розширення вен, гіпертонії, головного болю, простатиту, посттравм.
Лікар Кардіолог Магдаліц Тетяна Іванівна на Doc.ua
Займається реабілітацією пацієнтів після кардіологічних хвороб, відновлює роботу серцево-судинної системи. Займається пацієнтами, що перенесли інфаркт міокарда, інсульт.
Лікар Невролог, Лікар нетрадиційної медицини, Вертебролог Назарчук  Ірина  Анатоліївна на Doc.ua
Ирина Анатольевна врач нетрадиционной медицины, невролог, является кандидатом медицинских наук и автором более 80 публикаций. Проводит диагностику и лечение как медикаментозное так и лечение заболеваний и симптомов со стороны различных систем и органов методами народной и нетрадиционной медицины (гомеопатия, гирудотерапия, фитотерапия, мануальная терапия)
Лікар Стоматолог Распопов Юрій Станіславович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог-ортопед, проводить реставрації твердих тканин зуба, протезування (всі види), імплантацію, терапію наступних патологій: карієсу, пульпіту, періодонтиту.
Лікар Психолог Дудченко Світлана Михайлівна на Doc.ua
Психолог надає послуги з розвитку та виховання дитини, покращення стосунків між батьками та дитиною, корекції рівня тривожності, агресії та страхів у дитини, діагностики та розвитку її пам’яті, мислення, уваги, дрібної моторики, а також психологічної підготовки до школи. Для дорослих надає послуги з корекції особистісного росту, взаємостосунків у колективі та особистісних проблем. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Психолог Мавзенко Валентина на Doc.ua
Гештальт-терапевт, займається опрацюванням дитячих травм, відносин чоловік-жінка, сімейних проблем, психологічних травм. Також працює з станами і почуттями (гнів, лють, смуток і ін.).
Лікар Психолог Суботіна Олена Юріївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на психології. Олена Юріївна допомагає пацієнтам розібратися з психологічними проблемами такими, як: емоційні і поведінкові порушення у підлітків і дітей, психологічна готовність дитини до школи, адаптація дитини до дитячого садку, школі. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Лобач Ірина Анатоліївна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Ірини Анатоліївни входить діагностування і подальше лікування (консервативне) хвороб гінекологічного профілю: запальних інфекцій, ерозії шийки матки, ендометріозу. Також вона діагностує доброякісні утворення, позаматкову вагітність, безпліддя.
Лікар Хірург Калафатов Артем Олександрович на Doc.ua
Хірург, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, область професійної діяльності - виконання всього спектру хірургічних операцій в розділі загальної хірургії, особлива увага - хірургічне видалення гриж живота.