Харків

Сторінка 62: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Терапевт, Реабілітолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Яковська Аліна Ігорівна на Doc.ua
Аліна Ігорівна - лікар терапевт, лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Спеціалізується на проведенні консультації терапевта, консультації лікаря фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар проводить мануальну терапію, реабілітацію після оперативних втручань та травм, метод сухої голки, післяпологову реабілітацію. Аліна Ігорівна займається лікуванням таких захворювань, як міозити, міофасціальний синдром, больовий синдром, діастаз, післяпологові травми, міжхребцеві грижі, остеохондроз, контрактом суглобів.
Лікар Сімейний лікар Сироватська Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ангіна, бронхіт, ГРВІ, риніт, пневмонія, панкреатит, коліт, цистит. Веде прийом для дітей з 1 року
Лікар Педіатр Яновська Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Клінічна практика і науковий інтерес Катерини Олександрівни стосуються питань педіатрії, алергології, дитячої пульмонології та кардіоревматології, так її авторству належить більше 15 публікацій і наукових статей, а також 1 патент.
Лікар Ортопед, Травматолог Аладашвілі Паріко Мерабович на Doc.ua
Паріко Мерабович лікує такі захворювання і стани, як: артрит та артрози, тендинопатії, епікондиліти, повний та частковий розрив сухожилків, переломи, бурсит
Лікар Психолог, Психотерапевт Худякова Олександра Олександрівна на Doc.ua
Олександра Олександрівна сімейний консультант, спеціалізується на вирішенні і наданні консультацій з питань емоційних проблем у дітей, підлітків таких як, гіперреактивність, тривожні стани, панічні атаки, агресивність і т.д.
Лікар Стоматолог Кіт Ольга Ярославівна на Doc.ua
Володіє різними методами ендодонтичного і терапевтичного лікування карієсу і його ускладнень, а також інших захворювань. Займається естетичної реставрацією зубів.
Лікар Стоматолог Яралієв Орхан Рафікович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Орхан Рафікович займається ортопедичним і терапевтичним лікуванням зубів. Проводить реставрації і діагностує хвороби зубів. Виступає з доповідями на конференціях, читає лекції.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Плєхова  Олеся  Олександрівна на Doc.ua
Олеся Олександрівна спеціалізується на гінекології. Займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів, інфекцій, що передаються статевих шляхом, герпес-вірусних захворювань жіночих статевих органів, порушень менструального циклу, ендокринних патологій, кіст яєчників,безпліддя та ін. Олеся Олександрівна також консультує з приводу планування вагітності, підбору засобів контрацепції, при зниженому та підвищеному лібідо.
Лікар Терапевт Руденко Наталія Олексіївна на Doc.ua
Лікар-терапевт, спеціалізується на профілактичних обстеженнях організму, діагностиці патологічних порушень серцево-судинної, травної та дихальної систем, передопераційному обстеженні здоров'я пацієнта.
Лікар Психолог, Психотерапевт Черноскутова Софія Костянтинівна на Doc.ua
Психолог, тілесно-орієнтована психотерапевт, фахівець по роботі з кризовими станами і шоковою травмою. Надає допомогу при стресі, панічних атаках, складнощах у взаєминах, в кризові періоди життя.