Клініка Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТЦ Караван

Оптика
Офтальмологія

Офтальмологічний кабінет «Люксоптика» має велику кількість філій в Києві та інших містах України, в яких ведуть прийом висококваліфіковані лікарі-офтальмологи з метою лікування аномалій рефракції. Тут проводять комплексну діагностику зору дорослим і дітям, розповідають пацієнтам, як підтримувати зір в нормі і якщо є необхідність, допомагають підібрати засоби корекції ще

• Пн-Нд: 10:00-22:00

вул. Героїв праці, 7. На карті

Московський , м.Героїв праці

Схожі клініки поблизу в місті Харкові:
  • Акушерство, Гінекологія, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Пульмонологія, Стоматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Хірургія, Дерматовенерологія, Реабілітологія, Денний стаціонарще
    • пн-пт 9:00-17:00
    • сб-нд 9:00-15:00

вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго)). На карті

Московський , Академіка Барабашова

• Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Дерматовенерологіяще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 8:00-19:00
    • нд 8:00-17:00

Московський проспект, 257. На карті

Московський

• Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Ендокринологія, Лабораторна діагностика, Вакцинаціяще
    • пн-сб 8:00-20:00
    • нд 10:00-18:00

вул. Гвардійців-Широнінців, 33. На карті

Московський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Все в порядке, я пришла, подождала, буквально, две три минуты и, в принципе, долго не ждала, все очень корректно, все очень понравилось.

Екатерина, 10.08.2017
Дивитися всі відгуки