Харків
Лікар Стоматолог Козлов Юрій Олегович на Doc.ua

Відгуки про Козлов Юрій Олегович

Консультація
Стоматолог-хірург, имплантолог, ортопед, проводить сучасну дентальну імплантацію, ортопедичне лікування, протезування на імплантатах, надає стоматологічну хірургічну допомогу.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олена 26 Грудень 2023
Лікар мені допоміг, дуже дякую.
Микола 04 Січень 2021
Любовь 18 Грудень 2017
Отношение очень хорошее. Я довольна. Буду у этого доктора ставить импланты. Юрий Олегович это мой доктор. Мне очень понравилось.
Александр 17 Листопад 2016
Дуже компетентний, уважний лікар. Ставив мені кілька імплантів - все пройшло на висоті: і підготовча робота (видалення коренів), і сам процес, і супроводження. Рекомендуючи схему лікування, а саме послідовність робіт, типи матеріалів, лікар продемонстрував неабиякий досвід та бажання допомогти пацієнту. Особливо вдячний за те, що запропоновані рішення дозволили трохи зекономити там, де це не зашкодить здоров'ю. Імпланти наче прижилися, тепер ставлю коронки - теж у цій клініці. Всім рекомендую даного лікаря!
Яна 28 Вересень 2016
Все понравилось, будем обращаться. Доктор все объясняет, рассказывает, хорошее отношение и внимание!
Людмила 19 Вересень 2016
Лечилась у него с 2009 года, знаю его как отличного специалиста. Врач - превосходный!
Ирина 03 Травень 2016
Все отлично!
Виктор 26 Листопад 2015
Врач дословно все рассказал, предложил условия по лечению, несколько вариантов, досконально все. Нормально встретили, объяснили, рассказали, условия и цену.

Всі лікарі Харків